...think about something Winston Churchill once said:
“If you're going through hell, keep going.“

 

Share
 

 svetainė

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriusPranešimas
avatar
Svečias
Svečias

svetainė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: svetainė   svetainė - Page 3 Icon_minitimePir. 04 14, 2014 11:45 pm

- Apie ką tu šneki...? Aš net dorai jai į lūpas nebuvai įsisiurbęs. - piktai atrėžė Elenai mostelėdamas ranka. Jis nekentė kai jam dėl kažko priekaištaujama, nors tai ir buvo gana ryškus pavydo reiškinys, duodantis jam pliusą. Jam visko žymiai per daug. Dabar stovėdamas tarp dviejų, jo gyvenimą pakeitusių žmonių jis turi elgtis lyg niekur nieko...Tačiau jis taip negali ir tiesą sakant negali aiškintis visko prie Jeremio, kadangi šiam apskritai neturėtų rūpėti jo ir Elenos reikalai.
Atgal į viršų Go down
Isaac Lahey
Parašyti pranešimai : 11305
Claim : Daniel Sharman
Pas mus nuo : 2011-03-28
Isaac Lahey
The difference between you and me is that when you wake up, your nightmare ends.

svetainė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: svetainė   svetainė - Page 3 Icon_minitimePir. 04 14, 2014 11:50 pm

- Man Džeremis aiškiai sakė, kad išsiskyrė su Bonę , nes kažkoks "nepažįstamasis" davėsi su Bonę. Tu supranti , kad DAVIMASIS ir BUČINYS yra du skirtingi dalykai Deimonai?! - va ir Elena rėkt ant jo pradėjo, išsilies jau dabar kaip reikalas. - Galėjai pasiguldyt į lovą bet ką ! Bet Bonę?! Aš išvis nesuprantu kaip tu šitaip galėjai pasielgt! - visai pamiršus, kad Džeremis kambaryje Elena šūkavo. Pyktis su kiekviena sekundę vis didėjo. - Nenuostabu , kad išsiskyrėm, būtų buve dar smagiau tai sužinot būnant su tavim tuose pačiuose sąntykiuose...
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias

svetainė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: svetainė   svetainė - Page 3 Icon_minitimeAntr. 04 15, 2014 12:12 am

-Apie viska. Pradedant mano išgelbėta gyvybe ir baigiant,kad užstojai mane mokykloj
tarė jis ramrahp Damono spraktelėjimas jam nerūpėjo
-Tu draugų, Enzo, mane. Tad nemeluok. Gali grasinti man nerūpi,aš nebijau
atšovė jam ir pasisuko i Elena kuri rėkę
-Nerėk ant jo. Kalta Bone ne jis. Ji korėsi jam ant kaklo. Kar neesat kartu Damon blogai visi ta žino
pasakė seserei
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias

svetainė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: svetainė   svetainė - Page 3 Icon_minitimeAntr. 04 15, 2014 12:28 am

- Jeri ar galėtai mane palikti su Elena? - paklausė klausydamas abiejų. Jis negalėjo sakyti tai prie kitų, nes jis visuomet jautėsi tvirtas, stiprus ir išvermingas, o kadangi viena Elena žinojo jo tikrąjį veidą, šis ir norėjo kad viskas liktų tarp jų dviejų. O paskui vėl pradės šėlt su savo riksmais.
Atgal į viršų Go down
Isaac Lahey
Parašyti pranešimai : 11305
Claim : Daniel Sharman
Pas mus nuo : 2011-03-28
Isaac Lahey
The difference between you and me is that when you wake up, your nightmare ends.

svetainė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: svetainė   svetainė - Page 3 Icon_minitimeAntr. 04 15, 2014 12:29 am

Tylėdama susikryžiavo rankas ant krūtinės ir tikėjosi, kad Džeremis paliks juos vienu du.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias

svetainė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: svetainė   svetainė - Page 3 Icon_minitimeAntr. 04 15, 2014 12:35 am

-Gerai palieku vienus
atsiduso jis
-būsiu viršuj jei reiks
išėjo
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias

svetainė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: svetainė   svetainė - Page 3 Icon_minitimeAntr. 04 15, 2014 12:42 am

Damonas akim nulydėjęs vaikį pasitiko gana ilgą tylos minutę, kurios nelaukė, nes pripažinim tą minutę jis būtų galėjęs pasakyt bet ką, o dabar, kuomet aistros nuslūgo, jis vėl neturėjo nei žodžių, nei veiksmų, išreiškiančių savo emocijas,
- Aš juk seniai sakiau, kad mes viens kitam netinkam ir kad visa tai veda mus prie pačių baisiausių dalykų...Vien dėl to, mes viską ir nutraukėm..- pasakęs ramiu balsu nukreipė žvilgsnį į merginą ir nutilo, tačiau ne dėl to, jog susijaudino ar susigraudino. Jo žvilgsnis vis dar išliko toks pats rimtas ir gana šaltas. Nors viduje, jis jautėsi bejėgis, jis niekuomet nebūtų to parodęs emocionaliai, net gi prie Elenos. Tik ne dabar, nors prieš tai ji matė jį visokį, - ...Bet tu turi suprasti, jog aš negaliu tavęs išrauti iš savo širdies... - pasakęs dabar šiek tiek suraukė antakius ir pasakė tai kur kas švelniau, bei jautriau, žinodamas, kad nors tai Elenai ir nieko nereiškia, gal jie pagaliau pasikalbės žmogiškai ir nuspręs, ką jiems daryti būtų geriausia, jog daugiau neskaudintų viens kito, ar bent jau Elena Deimono.
Atgal į viršų Go down
Isaac Lahey
Parašyti pranešimai : 11305
Claim : Daniel Sharman
Pas mus nuo : 2011-03-28
Isaac Lahey
The difference between you and me is that when you wake up, your nightmare ends.

svetainė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: svetainė   svetainė - Page 3 Icon_minitimeAntr. 04 15, 2014 12:55 am

Klausydama Deimono žodžių Eleną šiek tiek nusiramino. - Aš suprantu, kad tos skyrybos mums privedė prie tokios situacijos, bet tikrai nesitikėjau, kad šitaip pasielgsi Deimonai... - ramia tonacija ištarė ir atsidūso. Nepaisant tų skyrybų Elena vistiek mylėjo Deimoną, gal nebe taip kaip anksčiau, bet vistiek mylėjo. Jeigu anksčiau kas minutę apie jį galvodavo, dabar galvoja apie jį kas tris keturias minutes. Elena niekuomet nemokėjo ir ko gero nemokės išmesti sąntykiu iš galvos. Kiekvieną dieną mažiausiai šimtą kartų juos apmastys ir bandys suprasti ką mergina juose padarė ne taip ir kuo jie jai neįtiko. - Kita karta jeigu ką ir guldysies į lovą, man to žinot tikrai nederėtų ir paprašysiu, jog tai nebūtų kas nors iš mano geriausių draugių. - prikando lūpą . - Tu gal ir galvoji , kad man visiškai neberūpi ką veiki ir su kuo, tačiau yra atvirkščiai. Tu man rūpi begalo, nes nepaisant visko ką tu padarei aš vistiek nesugėbėsiu nustot mylėt tavęs. Per daug nepakeičiamų akimirkų patyrėm už kurias tave pamilau Deimonai... - tiesiog norėjo išsakyt Elena absoliučiai viską kas dėjosi jos galvoje.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias

svetainė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: svetainė   svetainė - Page 3 Icon_minitimeAntr. 04 15, 2014 1:04 am

- Elena, manęs su BonBone niekas nesieja, o tuo labiau tarp mūsų nieko nebuvo, nežinau kodėl galėjai tuo patikėti, nes niekas būtent tau to tiesiai šviesiai nesakė... - pasakęs šitą sakinį gana sarkastiškai pavartė akis, bet papurtė galvą, rodydamas, kad tai nebesvarbu. Klausydamas merginos šis atrodo ir išgirdo tai ko norėjo, tačiau tie žodžiai, tonacija ir pati jų reikšmė buvo kitokia. Kuomet mergina jam prisipažino meilėje pirmą kartą, tai ji sakė užtikrintai, be jokių "gal" ir kitų išlygų, kurios stūmė Damoną į tokią keblią padėtį, jog šis eilinį kartą pajautė viduj apmaudą,
- Aš nenoriu, kad mane mylėtum taip...- pasakęs papurtė galvą atsitiesdamas ir vėl tarytum užmiršęs viską aplinkui. Jis priėjęs prie merginos suėmė už rankos ir suspaudęs pajuto, kad jos meilė nėra tokia pati, kokią jis jaučia jai. Tai lyg ta pati broliška bet kartu paranojiška meilė, kurią jautė būdama su Damonu Stefanui ir dabar priešingai.
Atgal į viršų Go down
Isaac Lahey
Parašyti pranešimai : 11305
Claim : Daniel Sharman
Pas mus nuo : 2011-03-28
Isaac Lahey
The difference between you and me is that when you wake up, your nightmare ends.

svetainė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: svetainė   svetainė - Page 3 Icon_minitimeAntr. 04 15, 2014 1:15 am

- Nori pasakyt, kad tarp tavęs su Bonę nieko neįvyko ir aš čia laidausi tokiom replikom? - Elena giliai įkvėpė ir iškvėpė. Šįkartą prieš kažką sakydama Elė labai lėtai sau mintyse žodžius atsirinkinėjo. Mažiausiai norėjo eilinį kartą įskaudint Deimoną ar vėl kokią nesąmonę pasakyt. - Aš negaliu tavęs nemylėt, tai neįmanoma... - atsidūso ir stebėjo kaip vaikinas prie jos priėjo ir paėmė jai už rankos. Pajautus Deimono rankos šilumą jai per kūną perbėgo šiurpuliukai. - Aš suprasiu, jeigu tu visiškai nebenori turėt reikalų su manimi... Atsiprašau, kad kas kartą mum susitikus aš tau gyvenimą gadinu. Atsiprašau, kad dažnai pasakau visai ką kitą nei norėčiau.. - Elena dar norėjo atsiprašyt dėl begalės dalykų bet tiesiog suspaudė lūpas į tiesią liniją. Kažkaip nujautė, kad šneką per daug ir jau eilinį kartą pradėjo nusišnekėt, tad nenorėdama jokio akių kontakto mergina nuleido akis žemyn. Dabar ji bijojo dėl to ką Deimonas gali pasakyt, juk neištvers mergina, jeigu jis atsisakys visų ryšių su ja...
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias

svetainė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: svetainė   svetainė - Page 3 Icon_minitimeAntr. 04 15, 2014 1:24 am

Paleidęs jos ranką Damon'as keletą kartų linktelėjo ir susidėjo rankas ant šonų, trypčiodamas ant kilimo. Jis suprato, ką mergina nori pasakyt ir jis vis dar jos klausė, lyg kažko lauktų. Galiausiai šiai nutrųkus Damonas pats prabilo, lyg pratęsdamas jos mintį,
- Atsiprašai ir dėl to, jog negali būti su manimi ir mylėti taip, kaip aš tave? - paklausė suraukęs antakius, šį kart lyg ir pats supratęs link kur visa tai krypsta ir pripažinim, tai Damonui mažiausiai patiko, bet jį guodė bent tai, jog ji sako viską nuoširdžiai.
Atgal į viršų Go down
Isaac Lahey
Parašyti pranešimai : 11305
Claim : Daniel Sharman
Pas mus nuo : 2011-03-28
Isaac Lahey
The difference between you and me is that when you wake up, your nightmare ends.

svetainė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: svetainė   svetainė - Page 3 Icon_minitimeAntr. 04 15, 2014 1:29 am

Pakėlus akis Elena stebėjo kiekviena jo judėsį. - bet ... dabar... - atsidūso, išpradžių norėjo ką kitą sakyt, bet pagalvojo, kad geriau patylės to nepasakius, nes tai tik dar labiau viska apsunkins. - Taip.. atsiprašau ir dėl to. - tai pasakius Elena vėl nudelbė akis žemyn. Negalėjo net pažiūrėt į Deimoną daugiau. Mergina šiuo metu viduje skruodė visi jausmai besiveržiantys į šonus. Nebežinodama ką ir daugiau jam pasakyt Elena tylėjo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias

svetainė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: svetainė   svetainė - Page 3 Icon_minitimeAntr. 04 15, 2014 1:34 am

Damonas porą kartų palinksėjęs ir vis dar stebėdamas Eleną atatupstas paėjo kelis žingsnius atgal. Ir pats su liūdna šypsena nudelbęs akis žemyn, šis nieko kito daugiau nesitikėdamas, vėl žvilgtelėjęs į merginą, patraukė link durų, sparčiu, gana ramiu žingsniu iš namo.
Atgal į viršų Go down
Isaac Lahey
Parašyti pranešimai : 11305
Claim : Daniel Sharman
Pas mus nuo : 2011-03-28
Isaac Lahey
The difference between you and me is that when you wake up, your nightmare ends.

svetainė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: svetainė   svetainė - Page 3 Icon_minitimeAntr. 04 15, 2014 1:42 am

Elena nužingsniavo sofos link, ant jos atsisėdo, atsidarė tą kitą burbono butelį, jį užsivertė, tuomet pastatė atgal ant stalo ir susiėmus už galvos sedėjo tyloje.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias

svetainė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: svetainė   svetainė - Page 3 Icon_minitimeAntr. 04 15, 2014 3:16 pm

greitu žingsniu įžengęs į svetainę, nužvelgė patalpas, įvertindamas, kolkuriatorium apskaičiuodamas matmenis ir kitą stafą, kad žinotų kur mest bumerangą su verbena. Pastebėjas vieną turbūt iš tų padarų, žiūrėjo niekinamu žvilgsniu, tačiau neišsidavė, kad atėjo su tam tikru tikslu,- Heyyy, gal galit pagelbėti žmogeliui?-pažiūrėjo į merginą esančią svetainėja, tiksliau antru planu į ją žiūrėjo, mat jo kaip medžiotojo instinktas buvo gan didelis kad būtų pakantus šios būtybės išoriai.
Atgal į viršų Go down
Isaac Lahey
Parašyti pranešimai : 11305
Claim : Daniel Sharman
Pas mus nuo : 2011-03-28
Isaac Lahey
The difference between you and me is that when you wake up, your nightmare ends.

svetainė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: svetainė   svetainė - Page 3 Icon_minitimeAntr. 04 15, 2014 3:25 pm

Pajautus kažkieno širdies plakimą Elena kaip mat sutriko. Atsisuko į asmenį esantį dabar šioje svetainėje. Atsistojo ir kelis žingsnius žengtelėjo link jo, nelabai suprato iš kur jis čia atsirado, bet galbūt Džeremio čia koks draugas, kas čia žino. - Amm.. žinoma. Tu pas Džeremį? - klausiamai kilstelėjus antakį viršun nužiūrėjo Dean'ą. Rankutes susidėjo ant šonų ir laukė kol vaikinas pasisakyks kokiu reikalu jis randasi Salvatorių namuose.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias

svetainė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: svetainė   svetainė - Page 3 Icon_minitimeAntr. 04 15, 2014 3:31 pm

Šis rimtu veidu apžiūrinėju svetainę, ar kur dar nėra kokio padaro, paminėjus Džeremį, jo pirmoji mintis buvo, kad jis vienas iš tų pačių vampyrų kaip ir ji, mat nebuvo per daug įsigilinęs į šeimų istorijas.-Ne, esu tikras, kad atėjau pas tave, Gilbert,-dėptelėjo žodžiu, rimtu veidu žiūrėdamas į ją taip pat žengė kelis žingnsnius link jos.
Atgal į viršų Go down
Isaac Lahey
Parašyti pranešimai : 11305
Claim : Daniel Sharman
Pas mus nuo : 2011-03-28
Isaac Lahey
The difference between you and me is that when you wake up, your nightmare ends.

svetainė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: svetainė   svetainė - Page 3 Icon_minitimeAntr. 04 15, 2014 3:36 pm

- Iš kur žinai mano pavardę? - kiek nepatenkintu ir šiek tiek nustebusiu veidu žiūrėjo į Dean'ą. Viduje jautė, kad čia kažkas negerai. - Mes pažįstami? - matydama kaip jis žengė kelis žingsnius, nejučia pati vieną žingsnį priekin žengė, drąsi moteriškė Elena. Atidžiai stebėjo kiekvieną vaikino judėsį.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias

svetainė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: svetainė   svetainė - Page 3 Icon_minitimeAntr. 04 15, 2014 3:45 pm

-Atvykimas su tikslu, verčia pasidomėti, apie tam tikro gyvenimo būdo žmonės,-vyptelėjo pikdžiugiškai, tačiau neleido sau per daug atsipalaiduoti. Akylai stebėdamas merginą, mintyse planavo apie ginklų panaudojimą, kurį panaudoti, kaip panaudoti ir t.t. -Nusiramink, brangute, net jai ir būtumėm pažystami nemanau, kad sutartumėm,-šypsojosi ta pačia šypsena ir ir vis artėjo prie jos.
Atgal į viršų Go down
Isaac Lahey
Parašyti pranešimai : 11305
Claim : Daniel Sharman
Pas mus nuo : 2011-03-28
Isaac Lahey
The difference between you and me is that when you wake up, your nightmare ends.

svetainė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: svetainė   svetainė - Page 3 Icon_minitimeAntr. 04 15, 2014 3:48 pm

Klausydamasi vaikino žodžių Elena labai įtartinai pakreipė galvą šonan. - Kokiu dar tikslu? - Elenos instinktai viduje tiesiog rėkė, kad ši neštų iš čia kūdašių, bet protas liepė likt. Pamažu Elena pradėjo gniaužti kumštukus. - Aš rami kaip niekad. - pamelavus žvilgsnį sutelkė tiesiai į vaikiną, iš vietos nebejudėjo daugiau. - Ir kodėl tavo nuomonę mes nesutartume? - tempė gumą Eleną, stengėsi kiek tik įmanoma daugiau sužinot apie asmenį esantį svetainėje.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias

svetainė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: svetainė   svetainė - Page 3 Icon_minitimeAntr. 04 15, 2014 4:00 pm

Stebėjo merginos elgesį, išmokęs atpažintį nerimą ir kitas blogas emocijas pradėjo dar labiau šypsotis, jis lyg ir jautė šiokį tokį pasitenkinimą savimi kai prieš jį esantis žmogus sutrinka,-Manau, jog pati supranti,-kilstelėjo antakius ir nežymiai palenkė galvą, žiūrėjo į ją užvertęs akis.-Hmm...rami, jaučiu kaip tavo venos viena nuo kitos šokinyja, netrambomu ritmu,-šis ramiu tonu šnekėjo, stengdamasis išblaškyti merginą,- Na tu esi ne toks padaras kurį  galėčiau pamėgti,-šnekėjo kuo įtartiniau, kad ši pagaliau pradėtų jo bijoti, vis gi nžbaimė jį paskatintų rimtesniems veiksmams
Atgal į viršų Go down
Isaac Lahey
Parašyti pranešimai : 11305
Claim : Daniel Sharman
Pas mus nuo : 2011-03-28
Isaac Lahey
The difference between you and me is that when you wake up, your nightmare ends.

svetainė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: svetainė   svetainė - Page 3 Icon_minitimeAntr. 04 15, 2014 4:22 pm

- Jauti? - Elenai tuoptelėjo į galvą, kad šis vaikinas tikrai negali būt žmogus, tad rimtai įkvėpė ir lėtai iškvėpė. - Aš ne padaras. - piktai atsikirtus atsirado prie vaikino ir šį iš visų jėgų stumptelėjo ant žemės. Tuomet atsitraukus atgal per žingsnį stėbėjo jį, nebuvo ištikrinta kokios rūšies atstovas šiuo metu randasi Salvatorių namuose.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias

svetainė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: svetainė   svetainė - Page 3 Icon_minitimeAntr. 04 15, 2014 7:51 pm

-jaučiu, patikėk kaip jaučiu,-dar labiau susidomėjas ir įrėžias akis į ją stebėjo, na, jis realiai tikrai nejautė ir tuo labiau neužuodė jos baimės, tačiau įbauginti naujus vampyrius tampa vis lengviau ir lengviau. Šis pastūmtas, pažiūrėjo į ją psichišku žvilgsniu kuris sakė, kad nė velnio nepasiduos tokiems jos pasitapšnojimams ir atsistoja, artėjo link jos,- padaras, mieloji, esi miręs padaras.-kartodamas šiuos žodžius žvelgė į ją, gan pasipiktinusiu žvilgsniu ir ruošdamas ginklus stengėsi ją išvesti iš kelio.
Atgal į viršų Go down
Isaac Lahey
Parašyti pranešimai : 11305
Claim : Daniel Sharman
Pas mus nuo : 2011-03-28
Isaac Lahey
The difference between you and me is that when you wake up, your nightmare ends.

svetainė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: svetainė   svetainė - Page 3 Icon_minitimeAntr. 04 15, 2014 7:56 pm

- Jaustum jeigu tavęs nors kažkiek bijočiau. - lūpų kampučiu šyptelėjo, tiesą pasakius Elena tikrai bijojo, bet meluot irgi nors ir nemokėdama bandė. Mergina atkreipė dėmesį į ginklus esančius Dean'o rankose. Šiek tiek iškėlus smakrą pažvelgė į vaikino veidą ir tarė - Jeigu būčiau mirus ar galėčiau padaryti šitaip? -akimirksniu atsiradus prie jo sugriebė už vaikino riešo ir planavo ginklą ištraukt tiesiai jam iš rankos
Atgal į viršų Go down
Stiles
Parašyti pranešimai : 3738
Claim : Dylan O'Brien
Pas mus nuo : 2011-03-25
Stiles
Come on, let's be psychos together.

svetainė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: svetainė   svetainė - Page 3 Icon_minitimeAntr. 04 15, 2014 11:15 pm

Caro įžingsniavo į svetainę, bet pamačiusi, kas čia vyksta sustojo ir išpūtė akis. - Elena? - pagaliau ištarė. nesumetė ką daryt, nes Elena laikė sugriebusi kažkokiam neaiškiam vaikinui už riešo, kuris, iš jo arsenalo, atrodė kaip medžiotojas. Caro ėmė dairytis, gal jis jau kažką sužeidė? bet greitai apsiramino, pamačiusi, kad jie čia tik dviese.
- Elena, kas jis toks? - ištarė priėjusi prie jų dviejų pasiruošusi bet kada pulti į pagalbą jei to prireiktų.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content


svetainė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: svetainė   svetainė - Page 3 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
svetainė
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 36Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Svetainė
» Svetaine
» svetainė
» Svetainė
» Svetainė

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Salvatore's-