...think about something Winston Churchill once said:
“If you're going through hell, keep going.“

 

Share
 

 White Crow

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Brett Talbot
Parašyti pranešimai : 1912
Claim : cody saintgnue
Pas mus nuo : 2014-04-13
Brett Talbot


White Crow Empty
RašytiTemos pavadinimas: White Crow   White Crow Icon_minitimePir. 04 14, 2014 7:41 pm

White Crow Us_zpse69354ed

Kamilė, 17

Sveiki! Mano vardas Kamilė, man 17 metų.
Esu gan uždaras žmogus ir sunkiai prisileidžiu kitus, bet su manim niekada neliūdna. Galiu drąsiai save pavadinti nemergaitiška mergaite, nes nemėgstu saldžios romantikos ir visada iškeliu protą aukščiau už bet kokius jausmus. Labai apie save nenoriu išsiplėsti. Galiu pasakyti, kad mano asmenybės tipas INTJ ir 95% tiesos parašyta čia. Jei įdomu-pasiskaitykit. ;)
Esu mokslo pirmūnė, nebeprisimenu kada buvo metai, kuomet metiniame buvo žemesnis pažymys už 9. Tik pati nesuprantu kaip man taip pavyksta, nes negaliu pasakyti, kad sėdžiu prie knygų 24/7 arba jog mano atmintis lyg dramblio. :D
Daug laisvalaikio praleidžiu žiūrėdama serialus (Breaking Bad, Game of Thrones, The Walking Dead ir t.t.). Mėgstu dainuoti (bet tik pati sau, kai niekas kitas negirdi :D), žaisti video žaidimus ir skaityti. O radus laisvą minutę dar užsiimu joga arba bėgioju.

Turiu seserį, kuri gyvena JAV, todėl pakankamai dažnai tenka ten apsilankyti. Užpernai ir dar metus prieš tai ten teko praleisti visą vasarą, šiemet taip pat ten prabūsiu beveik visą vasarą. Ten nuvykus tenka daug smagiai pakeliauti ir užsiimti įvairiausia veikla, pvz. jodinėjimu, buriavimu vandenyne arba parasailing (nežinau, kaip lietuviškai).


Tiek trumpai apie mane. Jei turit klausimų, klauskit! :)
Atgal į viršų Go down
Tracy Stewart
Parašyti pranešimai : 3171
Pas mus nuo : 2014-04-13
Tracy Stewart


White Crow Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: White Crow   White Crow Icon_minitimePir. 04 14, 2014 7:43 pm

oo, labai įdomi persona esi ir dar be galo graži ;*
Atgal į viršų Go down
Brett Talbot
Parašyti pranešimai : 1912
Claim : cody saintgnue
Pas mus nuo : 2014-04-13
Brett Talbot


White Crow Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: White Crow   White Crow Icon_minitimePir. 04 14, 2014 7:46 pm

O, dėkui. :*
Atgal į viršų Go down
Hayden Romero
Parašyti pranešimai : 2512
Claim : Olivia Holt
Pas mus nuo : 2011-04-18
Hayden Romero


White Crow Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: White Crow   White Crow Icon_minitimePir. 04 14, 2014 7:57 pm

Labai malonu Kamilyt :*
Be to fantastiškas ciūcis :}
Atgal į viršų Go down
Brett Talbot
Parašyti pranešimai : 1912
Claim : cody saintgnue
Pas mus nuo : 2014-04-13
Brett Talbot


White Crow Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: White Crow   White Crow Icon_minitimePir. 04 14, 2014 8:50 pm

Malonu girdėt :)
Atgal į viršų Go down
Isaac Lahey
Parašyti pranešimai : 11305
Claim : Daniel Sharman
Pas mus nuo : 2011-03-28
Isaac Lahey
The difference between you and me is that when you wake up, your nightmare ends.

White Crow Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: White Crow   White Crow Icon_minitimePir. 04 14, 2014 8:59 pm

o šuns gražumas neapsakomas !!! <333

tu irgi labai graži ;o

džyz ,kad man 9 išeitų visur tai turbūt tėvai ferari nupirktu... :D
Atgal į viršų Go down
Meredith Natalya Walker
Parašyti pranešimai : 3399
Claim : Tatiana Maslany
Pas mus nuo : 2011-04-07
Miestas : Beveik Lietuvėlės centras - Kėdainiai.
Meredith Natalya Walker


White Crow Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: White Crow   White Crow Icon_minitimePir. 04 14, 2014 10:18 pm

Esi labai įdomi persona ir labai graži :*
Ir pavydžiu, kad taip gerai mokaisi o.o
Atgal į viršų Go down
Brett Talbot
Parašyti pranešimai : 1912
Claim : cody saintgnue
Pas mus nuo : 2014-04-13
Brett Talbot


White Crow Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: White Crow   White Crow Icon_minitimePir. 04 14, 2014 10:20 pm

Dėkui. :* Ir nėr ko pavydėt, nes sykiu su tuo ateina ir didelė atsakomybė, visi nuolat kažko iš tavęs tikisi, arba gali sulaukti apkalbų...
Atgal į viršų Go down
Stiles
Parašyti pranešimai : 3738
Claim : Dylan O'Brien
Pas mus nuo : 2011-03-25
Stiles
Come on, let's be psychos together.

White Crow Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: White Crow   White Crow Icon_minitimeTr. 04 16, 2014 12:21 am

Labs.:3 ooo, ne aš viena tokia, kuri nesėdi prie knygų ir virš 9 vidurkį turi. suprantu pilnai tave, dėl tos atsakomybės ir viso kito. it sucks. :) btw, panašų ciucį turiu, gražuoliai jie:)

Btw, Gerda, patikėk, niekas ferario man neperka. kai išėjo vidurkis metiniam lygiai 10 tėvai nupirko sulčių pakelį. :D
Atgal į viršų Go down
Brett Talbot
Parašyti pranešimai : 1912
Claim : cody saintgnue
Pas mus nuo : 2014-04-13
Brett Talbot


White Crow Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: White Crow   White Crow Icon_minitimeTr. 04 16, 2014 12:32 am

Hey ;3 Čiūcikas dėkoja už pagyras. ;*
Atgal į viršų Go down
Sponsored content


White Crow Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: White Crow   White Crow Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
White Crow
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: aprašymai-