...think about something Winston Churchill once said:
“If you're going through hell, keep going.“

 

Share
 

 Here I am

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
avatar
Svečias
Svečias

Here I am Empty
RašytiTemos pavadinimas: Here I am   Here I am Icon_minitimeKv. 04 17, 2014 6:43 pm

SVEIKI SVEIKI!!!
Jei rimtai - nežinau nuo ko pradėt. Bet gal pradėsiu nuo to, kad aš tokia :D Taigi, aš esu Edita, man daug metų  :-D: t.y: 20. (Jaučiu čia vyriausia esu  :(rock): ) Dabar gyvenu sostinėje ir mokausi istorijos. Ketinu tapti istorijos mokytoja.

Keletas faktų:

  • Dievinu viduramžių istoriją. Negaliu tam atsispirti. Bei šiaip svajoju, kad koks protingas žmogelis sukurtų viduramžių forumą, nes pati tam laiko neturiu (JUP. Bandžiau  :|-(: )
  • Forumų pasaulyje sukiojuosi nuo 17 metų
  • Nesu fotogeniška ir nekenčiu kai mane fotkina, + pati nesifotografuoju
  • Ganėtinai gerai mokausi. Vidurkis 9,6
  • Ilgai galvojau, kad studijuosiu fiziką, bet suvokiau, kad jos nebesuprantu, kai atėjau į 12 klasę
  • DIEVINU šunis, kačių - nekenčiu
  • Mėgstu gaminti valgyti, patinka LIETUVIŠKA virtuvė
  • Esu ganėtinai patriotiška, domiuosi LDK istorija


JEI KO NEPASAKIAU - DRĄSIAI KLAUSKIT ;P
Atgal į viršų Go down
Tracy Stewart
Parašyti pranešimai : 3171
Pas mus nuo : 2014-04-13
Tracy Stewart


Here I am Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Here I am   Here I am Icon_minitimeKv. 04 17, 2014 9:34 pm

Bendravardė ^^
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias

Here I am Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Here I am   Here I am Icon_minitimeKv. 04 17, 2014 9:45 pm

Aš taip ir žinojau, kad kažkur forume kažkokiam dar vieną Editą mačiau :D hifive  :(rock): 
Atgal į viršų Go down
Hayden Romero
Parašyti pranešimai : 2512
Claim : Olivia Holt
Pas mus nuo : 2011-04-18
Hayden Romero


Here I am Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Here I am   Here I am Icon_minitimeKv. 04 17, 2014 9:48 pm

čia visi susitinka .. Gretu armija,db jau renkasi Editos ... kada Sigitos
Be to sveikinu prisijungus prie mūsų  :-*:
Atgal į viršų Go down
Tracy Stewart
Parašyti pranešimai : 3171
Pas mus nuo : 2014-04-13
Tracy Stewart


Here I am Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Here I am   Here I am Icon_minitimeKv. 04 17, 2014 9:54 pm

Aš Edita, tu Edita, mes abi Editos.
Draugiška aš :P kokiam forume matei mane?
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias

Here I am Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Here I am   Here I am Icon_minitimeKv. 04 17, 2014 9:56 pm

Editos valdo  :(rock): Nežinau kokiam forume. Žinau tik, kad kažkur mačiau :D
Ačiū  Sigita :-*:
Atgal į viršų Go down
Tracy Stewart
Parašyti pranešimai : 3171
Pas mus nuo : 2014-04-13
Tracy Stewart


Here I am Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Here I am   Here I am Icon_minitimeKv. 04 17, 2014 10:00 pm

Tai jo :DD hi5
Atgal į viršų Go down
Stiles
Parašyti pranešimai : 3738
Claim : Dylan O'Brien
Pas mus nuo : 2011-03-25
Stiles
Come on, let's be psychos together.

Here I am Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Here I am   Here I am Icon_minitimeKv. 04 17, 2014 10:06 pm

Labuks.;) Viduramžių forumas taip įdomiai skamba.;o Jei dievini viduramžius tai gal netyčia turi susiinstaliavus The Sims 3 Medieval? šimtą kartų bandžiau ir neišeina man :D
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias

Here I am Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Here I am   Here I am Icon_minitimeKv. 04 17, 2014 10:10 pm

Hey Karolina :) Jei tik atsirastų žmogus, kuris pasirašytų mirties nuosprendį su manim pradėt dirbt, tai ta įdomybė - virstų realybe :D
Man ir neišeina sims3 Medieval susiinstaliuot (gal mano dėžė per daug slabna :D) ... Aš kaip vaikas prie to pc... pš dirbt moku ir normaliai, net logus darau, o va kai reik ką nors įsirašyt - nieko nesigauna :D
Atgal į viršų Go down
Heather Palvin
Parašyti pranešimai : 4698
Claim : Lily Collins
Pas mus nuo : 2014-04-06
Heather Palvin
If you can't get rid of the skeleton in your closet, you'd best teach it to dance.

Here I am Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Here I am   Here I am Icon_minitimeKv. 04 17, 2014 10:31 pm

DIEVINU šunis, kačių - nekenčiu
respekt! jau maniau, kad aš vienintelė tokia nesveika xDDDD
bliamba nūū tokia kieta panikė atrodai, smagu girdėt, kad kažkas domisi istorija <33333 Istorija yra gėrisss <33
Sveikutėė ;*
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias

Here I am Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Here I am   Here I am Icon_minitimeKv. 04 17, 2014 10:52 pm

hi5 dėl to, kad dievini ciūcikus <3
teip. istorija yra gėris, nes tik kai žinai istoriją, gali žiūrėt į ateitį. Žiūrint taip plačiai į visus istorijos posūkius galima matyt, kad ji kartojasi daugiau ar mažiau, vienaip ar kitaip....
Labuka ;*
Atgal į viršų Go down
Isaac Lahey
Parašyti pranešimai : 11305
Claim : Daniel Sharman
Pas mus nuo : 2011-03-28
Isaac Lahey
The difference between you and me is that when you wake up, your nightmare ends.

Here I am Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Here I am   Here I am Icon_minitimeKv. 04 17, 2014 11:16 pm

Pirmą kartą matau žmogų kuris nuoširdžiai domisi istorija! ;o 
Šiaip aš pati asmeniškai šitos pamokos neesu didžiulė fanė, vien dėl to, nes mūsų mokytoja mūsų visiškai nemokina. Taprasme ji viską ten gerai supranta ir panašiai, BET ji mums visiškai nieko neaiškina ir nesako. Užduoda 2-3 klausimus, nusirašyt sąvokas  ir pratybas liepia daryt... kažkaip kai sena istorijos mokytoja buvo tai ji visada pasakodavo ir dar dabar dauguma dalykų i jos pasakojimų atsimenu..
Džyz nežinau net kokio velnio pradėjau čia apie savo mokytojas rašyt.. :D Šiaip tokia įdomi asmenybė atrodai, tik vienas dalykas nepatiko "DIEVINU šunis, kačių - nekenčiu", aš kaip dievinu kates, tai man labai būtų įdomu sužinot kodėl gi tu jų taip nekenti? :D
+ Tikrai vakar ieškodama savo seno forumo mačiau kažkokį forumą apie viduramžius ar senus laikus, nelabai gilinausi kas ten buvo, bet tikriausiai tas forumas buvo tavo :D Nebent tu jo nebuvai užbaigus ir aš kokį kitą radau ;o 
Ir maaaaaaaan labai knieti pamatyt asmenį kuris taip dievinąą istoriją, tai jeigu labai gražiai paprašysiu gal foto parodysi? :D
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias

Here I am Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Here I am   Here I am Icon_minitimePen. 04 18, 2014 2:12 pm

Dauguma istorijos mokytojų tokios, bet aš būsiu kitokia. Reikia pasišaudyt faktų ir netingėt paskaityt naujausios literatūros, o ne tik "wikipedia" bei viską pasakot vaikams. Iš pamokos nieko gero kai tik pratybas pildai. Nieko vaikai ir neišmoksta :D
Nekenčiu kačių, nes jos per daug savanaudės. Na bent mano atžvilgiu. Turiu namie pas tėvus katiną (mamai patinka katės :D) tai jis prieina prie manęs tik kai ėst nori, nors man visiai patiktų, kad jis pamurktų atsivilkęs kai guliu :D
Gal būt ir mano. Bet kiek pamenu ištryniau jį... Bet galvoju pradėt iš naujo. Tik reikia surast žmogų kaip minėjau...
Gal ir parodysiu jei nenumirsit iš baimės :D
silpnų nervų žmonėms - nepatartina. (Čia pernai pavasarį):
Atgal į viršų Go down
Isaac Lahey
Parašyti pranešimai : 11305
Claim : Daniel Sharman
Pas mus nuo : 2011-03-28
Isaac Lahey
The difference between you and me is that when you wake up, your nightmare ends.

Here I am Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Here I am   Here I am Icon_minitimePen. 04 18, 2014 2:19 pm

Ooo tai aš būtinai kažkada užeisiu pas tave į pamoką paklausyt kaip dėstai ^^ Šiaip eisiu į tą pamoką kai pasakosi apie graikų mitologiją, nes tą dalyką tai dievinu, jau taip awesomee <333
O TUO LABIAU, KAI NESAVARANKIŠKAI PILDO O NUSIRAŠO PRATYBAS.. :D *cough* sule.lt *cough* :DD
Baik juokuss, tau reikėtų pamatyt mano katiną, be sustojimo murkią vos tik paėmi į rankas, draugiškas visai nesidrąsko nu toks asdgghkl; <3 gėrio įsikūnijimas ir net alergijos nekelia niekam o.o :DD
Naa kai surasi parašyk man aš būtinai prisiregistruosiu :D
omg kokia tu miela ! ;ooo atrodai žymiai jaunesnė negu 20 O.O
btw ten tavo ciūcikas rankose? ^^
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias

Here I am Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Here I am   Here I am Icon_minitimePen. 04 18, 2014 2:26 pm

Lauksiu tavęs savo pamokoj :D Man ir patinka graikų mitologija, nors gal labiau skandinavų :)
Būtinai parašysiu :)
Jup aš tikrai jauniau atrodau :D Niekas neduoda 20...
Gaila bet ne. Čia Lenkijoj "Active juth' programoj buvom ir kur gyvenom ciūcikas šitas gyveno pas šeimininkę... Mielumo įsikūnijimas <3
Atgal į viršų Go down
Isaac Lahey
Parašyti pranešimai : 11305
Claim : Daniel Sharman
Pas mus nuo : 2011-03-28
Isaac Lahey
The difference between you and me is that when you wake up, your nightmare ends.

Here I am Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Here I am   Here I am Icon_minitimePen. 04 18, 2014 2:28 pm

skandinavai apie vikingus, jo ?:D ateisiu ir į ta, nes baisiai ant jų pasinešiau serialo dėka.. :DDD
Džiaukis, kad jaunatviškai atrodai, mes už tave visos greičiau pasensim :D
Ėėė parodyk tada ir savo ciūckį !
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias

Here I am Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Here I am   Here I am Icon_minitimePen. 04 18, 2014 3:40 pm

Jup apie Vikingus :) O aš nežiūriu to serialo. Man šiaip patinka :)
mano mažylis <3:
Atgal į viršų Go down
Isaac Lahey
Parašyti pranešimai : 11305
Claim : Daniel Sharman
Pas mus nuo : 2011-03-28
Isaac Lahey
The difference between you and me is that when you wake up, your nightmare ends.

Here I am Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Here I am   Here I am Icon_minitimePen. 04 18, 2014 5:13 pm

Žinok žiauriai geras serialas, tikrai rekomenduoju pažiūrėt ^^

OMGGGG KOKS MIELASSSSSS <3
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias

Here I am Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Here I am   Here I am Icon_minitimePen. 04 18, 2014 5:19 pm

Čia dar kai mažas buvo :D dabar voljere mazulis. Gaila neturiu naujesnės nuotraukos kompe šitam...
Atgal į viršų Go down
Isaac Lahey
Parašyti pranešimai : 11305
Claim : Daniel Sharman
Pas mus nuo : 2011-03-28
Isaac Lahey
The difference between you and me is that when you wake up, your nightmare ends.

Here I am Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Here I am   Here I am Icon_minitimePen. 04 18, 2014 5:21 pm

kaaaai turėsi didesnioo įmesk :D
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias

Here I am Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Here I am   Here I am Icon_minitimePen. 04 18, 2014 5:23 pm

Būtinai <3
Atgal į viršų Go down
Sponsored content


Here I am Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Here I am   Here I am Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Here I am
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: aprašymai-