...think about something Winston Churchill once said:
“If you're going through hell, keep going.“

 

Share
 

 baras

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
avatar
Svečias
Svečias

baras Empty
RašytiTemos pavadinimas: baras   baras Icon_minitimePen. 05 02, 2014 3:15 pm

*
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias

baras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: baras   baras Icon_minitimeŠt. 05 03, 2014 8:11 pm

Vos tik įėjęs pro duris, Džeksonas patraukė link baro ir ilgai nedelsęs įsitaisė ant vienos iš kėdžių maždaug per vidurį. Peržvelgęs visą alkoholio asortimentą, nusišypsojo pats sau ir užsisakė dvigubą viskio. Jau seniai nebuvo gėręs stipraus alkoholio, beveik visą laiką išlikdavo blaivus ir atsisakydavo bet ko, kas turėdavo laipsnių. Tik ne šiandien. Džeksonui jau atsibodo tie visi rūpesčiai. Nuo jų reikėjo pabėgti. Alkoholiniai gėrimai tiko šiam planui. Vos tik gavęs savo viskį, linktelėjo barmenui ir dviem gurkšniais jį ištušinęs, nusipurtė. Gerklę degino, tačiau vaikinas nekreipė į tai dėmesio. Tiesiog mostelėjo barmenui, kad įpiltų dar vieną stikliuką.
Atgal į viršų Go down
Heather Palvin
Parašyti pranešimai : 4698
Claim : Lily Collins
Pas mus nuo : 2014-04-06
Heather Palvin
If you can't get rid of the skeleton in your closet, you'd best teach it to dance.

baras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: baras   baras Icon_minitimeŠt. 05 03, 2014 8:19 pm

Moteraitė velnias žino kokiu reikalu, atsidūrė ties baro slenksčiu, tačiau vis gi tokiai kaip ji nėra daugiau ir ką nuveikt apart to, kaip slampinėti mieste apžiūrinėjant vietas. Pasijutusi pavargus priėjo prie baro, žinojo, kad nieko gero, kaip jai nebus, bet vis gi surizikavo iš barmeno pareikalaudama mineralinio. Sure su burbuliukais kaip be jų. Tad įtaisiusi savo big mama ass pasitaisė plaukus kurie šiuo momentu atrodė idealiai ir įkniubo į stiklinę, mat beproto buvo ištroškusi.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias

baras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: baras   baras Icon_minitimeŠt. 05 03, 2014 8:38 pm

Po antros viskio porcijos vaikinas pasijautė lengvai. Būtent to jis ir siekė, tačiau norėdamas uždaryti savo mintis tolimiausioje proto kertelėje, užsisakė dar vieną viskio. Laukdamas, kol jo įpils, ėmė dairytis po barą. Džeksonas galėjo juste justi, kad čia pilna visokio plauko padarų. Ir vis dėlto, ne tai patraukė jo dėmesį. Netoli jo atsisėdo tamsiaplaukė, kurios veido jis nespėjo pamatyti. O gaila, merginos plaukai buvo tikrai gražūs. Ji užsisakė mineralinio vandens. Džeksonas nejučia šyptelėjo, nes tai atrodė mažų mažiausiai keista. Žmonės baruose geria kažką su laipsniais, o štai ji pasitenkino ir paprastu vandeniu.
- Atrodai ištroškusi, - šyptelėjo žiūrėdamas į merginos plaukus, kuriuos ir tematė. - Turėčiau surizikuoti pasiūlyti nupirkti tau išgerti, - dar labiau kilstelėdamas lūpų kampučius tarė stebėdamas, kaip mergina geria savo mineralinį.
Atgal į viršų Go down
Heather Palvin
Parašyti pranešimai : 4698
Claim : Lily Collins
Pas mus nuo : 2014-04-06
Heather Palvin
If you can't get rid of the skeleton in your closet, you'd best teach it to dance.

baras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: baras   baras Icon_minitimeŠt. 05 03, 2014 9:05 pm

Ši buvo taip tvirtai įsikibusi į stiklinę, jog rodės paguldytų, bet kurį, jei būtų bandoma iš jos ją atimti. Heilė jautė, tuos keistus žvilgsnius, vien dėl to, nes ji bare renkasi vandenį, tiksliau mineralinį, nei alkoholinį gėrimą. Tačiau jai tai kėlė juoką, mat jos pilvas buvo matomas turbūt nuo tos akimirkos kai ji įžengė pro duris. Baigusi doroti stiklinę vandens, nejučiomis stipriai ją tėkštelėjo ant stalo, bet jos laimei stiklinė liko sveika, na stiklinės atitraukimo priežastis nebuvo jos ištuštėjimas, o vieno vaikino įkyrus stebėjimas, tad ši rimtai pasukusi veidą dėbtelėjo į vaikiną akimis kurios atsirideno, tik po to kai šios veidas buvo atsuktas į jį,-Tokia ir buvau,- šyptelėjo jam, akis galutinai įbedusi į jį,-Hmm, neįsižeisk, bet esu priversta atsisakyti,- delnu rodydama pateikė jam savo didįjį turinį, kuris neleidžia jai pajusti viskio skonio burnoje, kurį ankščiau taip dievino.-Oh wow, Džeksonai, HEY!,-sureagavusi po geros minutės, kad tai jis nejučiom pakeltu tonu pradėjo džiūgauti.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias

baras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: baras   baras Icon_minitimeŠt. 05 03, 2014 9:15 pm

Vos tik mergina prabilo, Džeksonas suvokė, kad šis balsas jam yra labai girdėtas. Kratydamas savo kiek apgirtusią smegeninę, bandė surasti balso savininkę, tačiau nespėjo, nes mergina pati atsisuko į jį. Na, bent jau pats Džeksonas buvo atpažintas, tad nusišypsojęs, persėdo arčiau Heilės kartu su savimi ir savo viskio stikliuką perkeldamas.
- Keista tave čia matyti. Nemaniau, kad eini gerti mineralinio į barą, - kreivai šyptelėjęs nužvelgė merginą. Ji neatrodė pasikeitusi nuo paskutinio karto, kai vaikinas ją matė. Tie patys tamsūs plaukai, tos pačios blizgančios akys. Ji tikrai atrodė gražiai, net būdama nėščia.
- Galvojau, kad esi kur nors su savo draugais vampyrais, - nekaltai prasitarė ir šyptelėjęs, ištuštino savo viskio stikliuką, stumtelėdamas jį link barmeno pusės. Jis neketino daugiau gerti, kad vėliau nekiltų problemų grįžtant namo. Jau ir dabar jautėsi gerokai susipainiojęs savo mintyse, o ir liežuvis nebeklausė taip, kaip klausydavo būnant blaiviam.
Atgal į viršų Go down
Heather Palvin
Parašyti pranešimai : 4698
Claim : Lily Collins
Pas mus nuo : 2014-04-06
Heather Palvin
If you can't get rid of the skeleton in your closet, you'd best teach it to dance.

baras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: baras   baras Icon_minitimeŠt. 05 03, 2014 9:42 pm

Ši besidžiaugdama gal milijoną kartų suplojo savo gležnom, mažom rankelėm. Džiugu jai buvo matyti žmones, kurie skleidžia gerą atmosferą. Tai žymiai jaukiau sėdėti ir bendrauti su tokiu žmogumi, kuri nesirauko ją pamatęs. Jam prisėdus arčiau ištiesė ranką ir kelis kartus patapšnojo per petį su nuoširdžiausia šypsena veide.-Turiu pasiaiškinimą, čia kaip ir tarpinė stotelė, būčiau ėjus toliau, bet toliau nesiėjo taip lengvai, mat kaip pastebėjai buvau nežmoniškai ištroškus,- garsu nusijuokė ir vėl gi pasitaisė savo plaukus, mat šie kaip ir visada mėgsta šmėžuoti jai tiesiai prieš akis. Jam prasitarus apie jos, kaip ir dabartinę ir vienintelę šeimą kuri geba ją apsaugoti, kiek susiraukia ir sutrinka,-Nepradėkim, prašau. Iš visų esančių mano mylimų žmonių labiausiai turėtum suprasti, jog dabar jie man yra šeima, kad ir kokios jie rūšies bebūtų,-pati stengėsi išlaikyti šypseną, tikrą šypseną, ne tą dirbtinę,-Ir tu taip pat esi mano draugas,-gurkštelėjo mineralinio ir šį kartą rimtai žiūrėjo į jį.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias

baras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: baras   baras Icon_minitimeŠt. 05 03, 2014 9:53 pm

Stebėdamas kaip natūraliai Heilė džiaugiasi jį čia matydama, ir pats Džeksonas ėmė šypsotis. Merginos džiugesys tikrai buvo užkrėčiamas, ką čia daugiau ir bepasakysi. Bent jau jo betikslis sėdėjimas čia su viskio stikliuku rankoje bus smagesnis, kai ji atėjo čia ir dabar palaikys jam kompaniją.
- Ir kur tu keliauji? Skamba labai rimtai. Kitu atveju nebūtum panaudojusi žodžių tarpinė stotelė, - iš pradžių stengėsi atrodyti rimtas, bet vėliau tik nusišypsojo akimis tyrinėdamas merginos veidą. Ji atrodė pakankamai gerai, tad Džeksonas galų gale padarė išvadą, kad tie vampyrai ją ganėtinai neblogai maitina ir gerai prižiūri.
- Gerai, gerai, tačiau jei vieną dieną jie tave prirakins kur nors rūsyje, aš iškandžiosiu jiems užpakalius. Gali jiems taip ir pasakyti, - prunkštelėjo. Iš dalies, tai buvo tiesa. Jis nebūtų leidęs, kad Heilei kas nors atsitiktų ir tikrai nedvejodamas nueitų į grynakraujų namus jos vaduoti nuo tų kraujasiurbių.
- Tu taip pat esi mano draugė, todėl aš esu atviras su tavimi, - gūžtelėjo pečiais ir nusišypsojo labiau pasisukdamas į merginos pusę.
Atgal į viršų Go down
Heather Palvin
Parašyti pranešimai : 4698
Claim : Lily Collins
Pas mus nuo : 2014-04-06
Heather Palvin
If you can't get rid of the skeleton in your closet, you'd best teach it to dance.

baras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: baras   baras Icon_minitimeŠt. 05 03, 2014 10:15 pm

Jam nusišypsojus, ši gūžtelėjo petukais ir šyptelėko, nuo itin didelės jos šypseno atsirado duobutės, kuriomis ji didžiavosi, dėl to jai buvo drąsiau šypsotis.-Ughw, po tokio ilgo sėdėjimo ir slampiojimo po tuos pačius namus, einu ten kur kojos neša, na, o jos neša sunkiai, bet neapsakomai toli, po to ir tenka į tokias stotelias kaip barai užsukti,- vis dar šypsojosi ir pabaigdama stiklinę, pasiprašė dar, mat nuo kalbų jei burna dar labiau džiūsta, tad ši turbūt gers tol kol pajėgs ir turės noro. Ši nežymiai akimis nužvelgė Džeksoną, kaip sakoma nuo galvos iki kojų, vyrukas buvo tikrai patrauklus ir iš liemens ir iš stuomens į tokio portretą spoksotų turbūt metų metus. Tie patrauklūs žandikauliai. mh... Žavėjosi mergina juo kol galiausia sugršžo į dabartį,-Jie manęs niekada nenuskriuastų, bei neleistų kitiems to daryti, net jei ir taip nutiktų aš galiu apsiginti,-linktelėjo galvą,- nors dėl visa pikto pranešiu,- nusijuokė, tačiau jai vis tiek nepatiko toks jo mąstymas.-Ir aš be galo tai vertinu, tiesiog, maniau, kad jau supratai, jog jie yra mano pusėja,- šyptelėjo jam ir rankele, rūpestingai perbraukė jam per veidą.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias

baras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: baras   baras Icon_minitimeŠt. 05 03, 2014 10:28 pm

Šypsodamasis natūralia šypsena, klausėsi merginos pasakojimo apie savo kelionę po miestą. Iš dalies, jis džiaugėsi, kad ji taip nerūpestingai vaikšto po miestą, nes grynas oras buvo tikrai sveika, tačiau vis dėlto jis nerimavo, kad bet kuriuo metu ją gali užpulti vampyrai ir vaikinas nejučia suraukė antakius dėl tokių savo minčių. Jeigu kas nors iš jų nuskriaustų Heilę, tikrai neišgyventų ilgai, nes Džeksonas pasistengtų jais atsikratyti kaip įmanoma greičiau. Jis jautė savotišką pareigą rupintis šia mergina.
- O, į miestą išeiti kartais visai ne pro šalį, - nusišypsojo stebėdamas kaip Heilė užsisako dar vieną stiklinę mineralinio. - Žinai, kad jau negali gerti nieko iš alkoholinių gėrimų, tai tebūnie tavo mineralinis įrašytas į mano sąskaitą, - nusijuokė, visgi reikėjo ją pavaišinti kokiu nors gėrimu, nes atrodė tikrai nemandagu leisti jai mokėti už savo gėrimus.
- Norėčiau tuo tikėti, Heile, bet aš jais nepasitikiu. Vampyrai visada siekia naudos sau. Kai pagimdysi tą vaiką, galbūt jie tiesiog tavimi atsikratys, - susiraukė papurtydamas galvą. - Prašau, būk su jais atsargi. Jie nėra verti visiško tavo pasitikėjimo, - atsiduso, tačiau netrukus privalėjo šyptelėti nuo tokio merginos prisilietimo.
- Heile, tu vilkolakė. Turėtum būti kartu su tokiais, kaip tu, o ne su vampyrais, kurie bet kada gali nusukti tau kaklą, - papurtė galvą dar kartą ir pažvelgė jai į akis. - Nenoriu tau aiškinti, kaip reikia gyventi, tačiau apmąstyk tai. Prašau tavęs.
Atgal į viršų Go down
Heather Palvin
Parašyti pranešimai : 4698
Claim : Lily Collins
Pas mus nuo : 2014-04-06
Heather Palvin
If you can't get rid of the skeleton in your closet, you'd best teach it to dance.

baras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: baras   baras Icon_minitimeŠt. 05 03, 2014 11:31 pm

heilė buvo taip įsijautusi į visas šnektas, jog rodės sugebėtų papasakoti visą šios dienos istorija, apie vietas kuriose buvo ir panašiai. realiai būtų, net ir nepastebėjusi jo susiraukusio veido, kuris gal ir buvo nežymus, tačiau ji tikrai jį pastebėjo, suprato, kad šis surauktas veidelis skirtas ne jai, tačiau vis tiek ją tai sutrikdė.-mh, miestas tobula vieta,- linktelna galvele dar vis galvodama apie ką šis taip susimąstė, kad jo veido išraiška pasikeitė...-Baik jau, už mineralinį galiu pakloti ir savas kapeikas, neprivalai gi,-išspaudžia šypseną, tačiau vis dar abejoja ar artėjant pokalbiui su vampyrais gera idėja šmėžuot su šypsena. -Ei, Džeksonai, aš suprantu, kad gal būt tu nerimauji dėl manęs, bet aš jais pasitikiu, nėra taip, kad wow imu ir parduodu sielą iš to pasitikėjimo, bet neturiu kitokio pasirinkimo, bent jau šiuo atveju,- žvilgtelna į pilvą, lyg užuominą duodama, jog vaikui geriau likti ten, kaip ir jai pačiai. -Džeksonai, suprask, nešiojo velnio sėklą, taip daugelis būtent vadina mano vaiką ir, kad ir kaip norėčiau grįžti aš jums kelsiu tik pavojų,-nudelbia akis žemėn lyg jausdama kaltę,- vis gi vaikas nėra tas paprastas dviejų žmonių darbas, jis yra ir Klauso, o kalbant apie jį jis turi tūkstančius priešų kuriems vaikas geriau miręs nei gyvas,-bandydama sušvelninti situaciją išdėsto savo nuomonę.-Aš tikrai ne kartą apie tai pagalvojau, bet negalėčiau pasielgti taip neatsargiai ir tiesiog atsinešt su savim mirtį.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias

baras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: baras   baras Icon_minitimeSk. 05 04, 2014 12:01 am

Tyliai klausydamasis Heilės kalbų Džeksonas ir vėl buvo paskendęs savo mintyse. Viskio poveikis buvo išsivadėjęs, o tai ir vėl leido mintims pasigrobti patį vaikiną. Automatiškai mostelėjo barmenui pripildyti jo stikliuką viskiu ir atsisuko į Heilę.
- Galima sakyti, kad tai yra mano pareiga sumokėti už tavo mineralinį vandenį. Negadink mano džentelmeniško įvaizdžio, - nusijuokė patogiau įsitaisydamas ant baro kėdės. Vos tik gavęs stikliuką sklidiną viskio, ėmė lėtai jį sukti ratu, dėliodamas kitas savo mintis.
- Tie grynakraujai... aš jais nepasitikiu. Turbūt bijau, kad jie padarys tau ką nors blogo. Įskaudins tave. Tu to nenusipelnei, Heile. Noriu, kad būtum laiminga ir gyventum taip kaip nori. Jeigu tu esi laiminga gyvendama pas juos, tuomet puiku. Aš nesikabinėsiu ir nebandysiu pakeisti tavo gyvensenos. Tiesiog jei jie tau ką nors padarys, aš sugalvosiu būdą kaip juos visus nužudyti, - lėtai pratarė ir užsivertė stikliuką, ištuštindamas jį iki galo. - Suprantu, kad jie yra tavo šeima, tačiau mes taip pat esame jos dalimi. Didesniąja dalimi. Tu priklausai vilkolakių gaujai, o ne grynakraujams. Man nerūpi kiek žmonių nori to vaiko mirties - mes atsilaikysime prieš visus, jei to reikės. Didesnį dėmesį aš kreipiu tavo saugumui, - žvelgė tiesiai merginai į akis, kol galiausiai tik atsiduso ir papurtė galvą. Heilė buvo užsispyrusi, tad jis tikrai nepakeis jos nuomonės tik savo kalbomis. Tai tiesiog būtų per lengva.
Atgal į viršų Go down
Heather Palvin
Parašyti pranešimai : 4698
Claim : Lily Collins
Pas mus nuo : 2014-04-06
Heather Palvin
If you can't get rid of the skeleton in your closet, you'd best teach it to dance.

baras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: baras   baras Icon_minitimeSk. 05 04, 2014 12:33 am

Ši stebėjo, kaip vaikinas doroja stiklines vieną po kitos, jai tas netrukdė, kaip tik pati apsilaižydavo lūpas iš noro ko nors stipraus šiuo momentu išgerti. Turbūt jei atsirastų proga dorotų jau nežinia kelintą stiklinę viskio.-Hey!,- kepštelėjo jam per petį ir nusijuokė,-aš negadinu tavo įvaizdžio, tiesiog kovoju už lyges teises,- lyg kokia Žana Dark mostelna ranka į viršų. Viskas eitūsi gerai, jei ne tie prakeikti vampyrai ir kitas besidedantis velnias prieš jos nosį. Visi tie keisti gyviai tik ir glumina savo egzistavimu.. ugh.-Gerai, aš suprantu tu jaudiniesi. Tai normalu.,-stipriau suspaudžia lūpas ir linktelna galvą,-Bet aš noriu tik ramaus gyvenimo, kurio akivaizdu, kad abejais atvejais neturėsiu,-maždau "no offence" grimasą išsireiškia, savo nenorą įžeisti jo,- Ir be to, abejos pusės mane palaikančio neturėtų, taip velniškai viena kitos nekęs, nes po velnių, man reik bent jau viduj taikos, kad ir šiokios tokios pagarbos vienas kitam.-Gūrkštelna vandens ir kiek padūmoja ar visgi taip paatviravus neįžeis jo, ar nepalauš jo gaujos instinkto siūlydama taiką, kurios kitokioje situacijoje pati niekada nepalaikytų,-Šeima, hmm... Pragyvenau tikrai nemažai metų būdama pati sau šeima, tad man ši savoka nėra priimtina,-išrėžia ramiu veidu,- Tad, kad ir kaip norėčiau pasireikšt, jog pagaliau radau savo šeimą, turbūt pati sau meluočiau, net nežinau ar tikrai jūs esat man šeima,-galvodama ir kiek papūtusi apatinę lūpą pasiremia į baro stalą, nenori ji tuo abejoti, tačiau perbėgus per tiek globėjų, keista apsistoti vienoje vietoje.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias

baras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: baras   baras Icon_minitimeSk. 05 04, 2014 1:03 pm

Turbūt nereikėjo gerti šios porcijos viskio, nes vaizdas ėmė kiek suktis ir Džeksonas turėjo gerokai susikoncentruoti, kad galėtų aiškiai įžiūrėti Heilės veidą tame mažame besisukančiame vaizde.
- Bet juk vaikinai turi mokėti už merginų gėrimus. Tai yra mandagumo gestas, Heile, - nusijuokė vis dar sukdamas stikliuką tarp pirštų. - Būtent todėl aš ir sumokėsiu už tavo mineralinį, ir nenoriu girdėti jokių kalbų, - rimtai linktelėjo galva ir nusišypsojo.
- Tu gali turėti normalų gyvenimą, nebūk tokia pesimistė, - nežymiai suraukė antakius. - Tiesiog... velniop. Jei tau patinka su jais gyventi, tebūnie. Vis tiek tavęs perkalbėti neįmanoma, - kiek šyptelėjo ir apsidairė po barą, lyg norėdamas įsitikinti, kad niekas nesiklausė jų pokalbio. Galiausiai žvilgsniu gryžęs prie Heilės, sunkiai atsiduso. - Vilkolakiai niekada nesutars su vampyrais, grynakraujai nėra išimtis, tad apie jokią taika negali būti nė kalbos, - papurtė galvą būdamas visiškai tikras dėl savo žodžių.
- Heile, tu visada gali atrasti savo naują šeimą. Kodėl tu tokia užsispyrusi? - atsiduso kiek nusivylęs dėl merginos žodžių. Vieną akimirką Džeksonas suabejojo, ar kartais grynakraujai nebus praplovę vargšelei smegenų, tačiau galiausiai atmetė tokią mintį. Heilė dažnai buvo nesukalbama, tad jis turėjo su tuo susitaikyti.
Atgal į viršų Go down
Heather Palvin
Parašyti pranešimai : 4698
Claim : Lily Collins
Pas mus nuo : 2014-04-06
Heather Palvin
If you can't get rid of the skeleton in your closet, you'd best teach it to dance.

baras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: baras   baras Icon_minitimeSk. 05 04, 2014 6:50 pm

Nejučiom pradėjo stebėt įkyriai lakstančią stiklinę jo rankoje, tačiau susivaldžiusi nieko jam nesakė ir tiesiog akis nukreipė ties jo veidu, besigėrėdama stebėjo jo gražias akis, visgi kvailas įprotis stebėti žmonių akis arba pirštus.-Na gerai, neisiginčinsiu, bet tik šį kartą nusileisiu, kadangi gerbiu tavo džentelmeniškumą,- vos apvertusi liežuvį ištarti šį sunkų ir turbūt jos pačios išrastą žodį, pradėjo juoktis, na jau geriau juoku užslėpt šveplavimą, nei sėdėt su raudonais žandukais iš tos gėdos begalinės. -Tada pasakyk mano, kaip? Kaip gyvent normaliai be viso šito antgamtiško šūdo, vykstančio aplink?-rimtu veidu išpyškina, mat nesupranta jis, kad ramybę turbūt ras tik sudeginta. prasitarus jam, dėl jos užsispyrimo, ši kiek savimeiliškai šyptelna, tačiau palaiko rimtą veidą,-Na va, taip ir galvojau,-giliu atsidūsimu išsitiesia,-Gerai, aš tada nustosiu stengtis ieškot taikos ir kito geradariško veikalo, tebūnie.-pokerfeisą pakeičia lengva šypsena ir giliais įkvėpimais bekvėpuodama gūrkštelna vandens.-Būtent. Pasiklausyk savęs - naują šeimą.. Kiek galima?- paskėščioja rankom,- man reik ne naujos, o nuolatinės šeimos.-linktelna galvą.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias

baras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: baras   baras Icon_minitimeSk. 05 04, 2014 7:05 pm

- Šaunuolė, - nusijuokė iš jos nerišliai ištarto paskutinio žodžio. Net būdamas blaivus jis ir pats vargiai jį ištartų, tad nieko neprikišinėjo ir merginai. Galų gale, nenorėjo būtų paprašytas ir pats ištarti šį velnioniškai sunkų žodį. Turbūt liežuvį nusilaužtų bebandydamas jį pasakyti greitai ir teisingai.
- Galėtum prisijunti prie mūsų. Jei tik norėsi, galėsim išsikraustyti ten, kur mūsų niekas neras. Kur niekas nežino apie jokius vilkolakius, vampyrus, raganas ir kitus antgamtinius padarus. Heile... - nutęsė jos vardą ir sunkiai atsidusęs pažvelgė jai į akis. - Mes tavęs ieškojome. Ir radome. Mes galime būti tavo pastovi šeima. Mes nepaliekame vienas kito. Niekada, - nutaisęs stebėtinai rimtą veidą žvelgė tiesiai į merginą. - Tokie pasiteisinimai kaip "aš visą gyvenimą buvau viena" nėra išeitis. Tu pati supranti, kad aš sakau tiesą, - galiausiai tik trūktelėjo pečiais ir kilstelėjo lūpų kampučius, kad neatrodytų per daug rimtai. Džeksonas jautėsi ganėtinai įskaudintas, kad mergina nelaiko visos jo 'gaujos' savo šeima, nes pats vaikinas Heilę tikrai laikė savo šeimos dalimi. Nesvarbu, kad ji ir netapo jo mergina ar žmona, ar kad ir kas ji turėjo jam būti, Heilė jam tapo kaip sesuo ir dabar ji ją norėjo sugrąžinti į tą vietą, kuriai ji ir turėjo priklausyti.
Atgal į viršų Go down
Heather Palvin
Parašyti pranešimai : 4698
Claim : Lily Collins
Pas mus nuo : 2014-04-06
Heather Palvin
If you can't get rid of the skeleton in your closet, you'd best teach it to dance.

baras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: baras   baras Icon_minitimeSk. 05 04, 2014 7:25 pm

Ši apsipatenkinus, tiek nusišypsojo, jog net nosis rodės riestis viršun pradėjo.-Na, ačiū ačiū, stengiuosi gi, dėl tavo gerovės,-dar vis palaikė plačią šypseną dėl savo nevėkšliškos kalbos. Pasirodo, net ir būdama blaiva puikiai nusišneka, nors velnias žino, čia ant tiek dvlekė alkoholiu, jog vien tik kvapas svaigino.-Galiu pasakyt kategorišką ne.-delnu suplojo į stalo paviršių,-Dėl manęs tu ir kiti neprivalo nieko daryt. Įpatingai palikti savo namus ir kraustytis į nežinia kur.-susiraukia moteriškė kiek tik pajėgia jos veido raumenys, mat gal ji ir rūpinasi savim, bet ne tiek, kad drįstu kenkti žmonėms kurie jai rūpi, o tuo labiau juos iškeldinti iš namų. Nė velnio.-Ir tu turi suprast, kad visi šitie antgamtiniai dalykėliai persekios mus visą gyvenimą, nes aš tikrai nesiruošiu palikti savo vaiko, o jis nėra tiesiog žmogus,-Linktelna galvą užtvrtindama savo mintis.-hm,-numykia tiesiog, mat neturėjo ką atsakyti, kadangi jis tikrai sakė tiesą.-Džeksonai, taip tai pasiteisinimas, bet jis man padeda sunkiose situacijoje. tada nereikia kaltint savęs, tai yra lengviausia išeitis,-perbraukia per plaukus ranka jas išnerdama.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias

baras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: baras   baras Icon_minitimeSk. 05 04, 2014 8:31 pm

Heilės sakinys privertė jį nusijuokti ir Džeksonas lėtai papurtė galvą, kol galiausiai plačiai nusišypsojo ir žaismingai primerkė akis.
- Labai gerai, nes juk negalima mano įvaizdžio gadinti, - taip tipo rimtai palinksėjo galva ir nesusilaikęs sukrizeno. Tas krizenimas, turbūt, buvo labiau alkoholio poveikis, todėl vaikinas pasistengė susitvardyti, tačiau jam sekėsi ganėtinai sunkiai.
- Gyvenamasias vietas galima keisti vien tam, kad galėtumėme pakeliauti. Galų gale, šiame mieste galimai visi vampyrai trokšta mums nusukti galvas, tad nemanau, jog mums derėtų čia pasilikti ilgiau nei būtina, o tu galėtum keliauti kartu su mumis su savimi pasiimdama savo vaiką. Ir man nesvarbu kas jis toks. Jis tavo. Mes jį priimsime kaip savą. Išeitį galima rasti, jei tik nori, - tiesiog trūktelėjo pečiais galiausiai nustodamas sukti stikliuką tarp piršų ir pastumdamas jį į barmeno pusę.
- Negalima gyventi vien pasiteisinimais. Jeigu nori pastovios šeimos, kuri tave priimtų, aš tau ją siūlau, tačiau tu vis tiek randi dingstį atsisakyti, - atsiduso suraukdamas antakius.
Atgal į viršų Go down
Heather Palvin
Parašyti pranešimai : 4698
Claim : Lily Collins
Pas mus nuo : 2014-04-06
Heather Palvin
If you can't get rid of the skeleton in your closet, you'd best teach it to dance.

baras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: baras   baras Icon_minitimeSk. 05 04, 2014 8:50 pm

Ši stebėjo kaip vaikinui alkoholis gerai trinktelna galvon ir ją tai dar labiau prajuokino, tačiau ši stengėsi likti rami, mat nenorėtų visiškai parodyti savo isteriško juoko, kuris gėdos jai pridaro sočiai, vos tik pradėjas skleist savo decibelus.-Taigi, taigis žinoma,-prisiminus kokius tai neaiškius žodžius nejučiom paberia juos jam,-Vis gi žinai, tu čia toks biški kietas vyrukas,-ale pasimaivo parodydama raumenukus kurių ji realiai net neturėjau, na bent jau ryškių tai tikrai ne.-Kaip mane ši situacija glumina tu net neįsivaizduoji!,-sucypia kiek ir jos šypsena veide pradingsta visiškai,-Aš noriu. Tikrai to noriu ir šį kart ne tik sau, bet ir savo vaikui.-rimtą, lyg kokios politikės mordą nutaiso,-bet vislaiką bus, bet. sakai, kad ir kas jis bebūtų. Galvok plačiau. Klausas plius jo vaikas plius vaiko nevaikiškos galius, taip tikrai puikus gyvenimas.-sarkąstiškai šyptelna,-gyvent baimėj, tikrai ne ir tuo labiau įvelt tave, tavo šeimą.-lyg ir nukrėsta šiurpuliuko pasipurto.-Tu turbūt, net nepatikėtum kiek jų atraščiau, jei tik reikėtų iš tavo galvos išvaryti tokias mintis,-rūpestingai dėbtelna į jį.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias

baras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: baras   baras Icon_minitimeSk. 05 04, 2014 9:04 pm

- Aha, - paprasčiausiai linktelėjo galva su ta pačia šypsena ir primerktom nuo alkoholio blizgančiomis akelėmis. Pusiau girtas jis buvo, net pats dorai nesuprato, ką šneka, tačiau juk reikėjo rimtu pasirodyti, tad išsitiesęs kaip styga, sukryžiavo rankas ant krūtinės ir pažiūrėjo į Heilę.
- Galima bent jau pabandyti. Toks jausmas, kad tu pati nenori niekur važiuoti. Galbūt Klausas tau tikrai praplovė smegenis? - garsiai išreikšdamas savo užslėptas mintis caktelėjo liežuviu. - Man nerūpi, kad tai jo vaikas. Nerūpi ir visos tos supergalios, kurias jis gali turėti. Mes su tuo galime susitvarkyti, tačiau tam reikia ir tavo noro bei pritarimo, - atsiduso vėl bandydamas ją perkalbėti. - Vilkolakiai turi laikytis iš vien, Heile. Man nereikia, kad tu surastum šimtą vieną dingstį kodėl turėtum pasilikti Naująjame Orleane. Aš noriu, kad tu tvirtai apsispręstum ar nori likti čia, kur vampyrai su vilkolakiais tuoj pradės tarpusiavio karą, ar nori išvykti ten, kur niekas nėra girdėjęs apie tokį dalyką kaip vilkolakio egzistavimas, - gana rimtu veidu žvelgė į merginą laukdama jos verdikto.
Atgal į viršų Go down
Heather Palvin
Parašyti pranešimai : 4698
Claim : Lily Collins
Pas mus nuo : 2014-04-06
Heather Palvin
If you can't get rid of the skeleton in your closet, you'd best teach it to dance.

baras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: baras   baras Icon_minitimeSk. 05 04, 2014 9:20 pm

-Tu gal jau daugiau nebeimk gėrimų, nes kaip matau jo poveikis stiprus,-linktelna suspaudus lūpas galvą,-va aš tave iš tavo sąskaitos mineraliniu skaniu pavaišinsiu,-lemon feisą užsimetą, mat pasigyrė mergiotė, jog dar ir taip gali, kad ir kieno sąskaita jis būtų.-Kaip?,- gan piktu veidu ir aukštoku tonu atrėžė,-Turiu savo galvą niekas man nenurodinės, kaip mąstyti.-vis dar rimtai bežiūrėdama į jį drėbtelna žodžius, gindama savo pasisakymą.-Kaip Tai nerūpi, tu bent supranti ką ruošiesi apsiimt, jis ne daiktas, kad jį galėtum sutvarkyt, Džeksonai!,-vis dar rimtai, bet santūriai priima jo išsireiškimą, kuris rodės perskrodė jos smegenis kiaurai. Gal ji ir nėra per daug motiniška, tačiau nesileis kvailiem normalaus gyvenimo troškimamas sugadinti jos tolimesnį gyvenimą. Ji puikiai suvokia kas jos lauke, jei atskirs vaiką nuo jo tėvo.-Kaip aš galiu apsispręst nuspėdama visas pasekmes?-kiek sutrikusiu balsu atrėžia,-Tu sakai, kad viskas bus gerai ir, kad aš turiu norėt. Aš norių patikėk manim, kaip velniškai to noriu, tiesiog dabar paglavok, kas laukia tavo gaujos, galų gale tavęs?-vis dar rūpestingai, nors ir piktai stebi vaikiną, kurio akys rodės tuoj kaip žibintai užsižiebs nuo to blizgesio.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias

baras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: baras   baras Icon_minitimePir. 05 05, 2014 7:05 pm

- Aš irgi tai pastebėjau. Kažkaip keistai gerai jaučiuosi, - net nenorėdamas nusišypsojo plačia šypsena nuo ausies iki ausies. Girti žmonės tikrai laimingi ir dabar Džeksonas jautėsi kaip vienas iš jų. - Mineralinis būtų pats tas, jeigu jame nebus primaišyta dar ko nors su laipsniais, - nusijuokė žiūrėdamas į Heilę arba bent jau į tą pusę, kurioje ji turėjo būti, nes vaizdas vaikinui gerokai sukosi ir jis nelabai orientavosi kur šiaurė, o kur pietūs.
- Niekas tau ir nenurodinėja ką turėtum daryti ir ką turėtum galvoti, - vėl grįžo prie rimtos jų pokalbio temos suraukęs antakius. - Aš ir nesakiau, kad jis turi būti daiktas, nes jis nėra. Tai yra tavo vaikas ir man visiškai neįdomu, kad Klausas jo tėvas. Jeigu reikės kasnąkt budėsiu prie laukųjų durų pasiėmęs kirvį į rankas, - šiek tiek nerišliai, tačiau suprantamai išdėstė savo mintis rimtu žvilgsniu žvelgdamas į merginą.
- Mano gauja yra mažiausias tavo rūpestis, Heile. Su ja aš pats susitvarkysiu, man svarbiau yra tai, kad tu nori pasilikti Naująjame Orleane, nors čia ir pilna visokių tau pačiai pavojingų pribambasų, - suraukė antakius.
Atgal į viršų Go down
Heather Palvin
Parašyti pranešimai : 4698
Claim : Lily Collins
Pas mus nuo : 2014-04-06
Heather Palvin
If you can't get rid of the skeleton in your closet, you'd best teach it to dance.

baras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: baras   baras Icon_minitimeAntr. 05 06, 2014 2:43 pm

-Ak sakai keistai?-susideda rankas ties klubais,- labiau kaip ryškiai išgėręs vyrukas.-Ši dar lyg rūpestinga mama nužvelgė vyruką su šypsena veide ir nuleidusi rankas pažiūrėjo į jį,-Rimtai?-kiek pavėpsojusi į jį sukrizena,-tai žinoma mineralinis su laipsniais, tikiu, jog tau neprošal.-vėl gi sukrizeno atsakydama į jo keistą pastebėjimą. Na ši nežinia dėl kokios priežasties pauostė savo mineralinį gal vis gi netyčiom ten atsiras koks laipsniukas, o juk stengiasi šio gėrio atsisakyti.
-Džeksonai, aš tave kaip jau ir minėjau tris kartus pilnai suprantu, dėl tavo instinkto ir panašiai, bet nemanau, kad ši tema turi svarbą. Dabar aš penkis kartus galėčiau pasakyt tą patį dalyką vis kitaip.-atsidūsta gan giliai ir rankas susideda ant pilvo,- manau, jog aš neesu pasiruoši palikti Naujojo Orleano...-tyliai pasisako ir nutęsia,-kaip sakiau noriu normalaus gyvenimo, noriu normalios šeimos, noriu būt su tais kurie supras mane, ta prasme su jumis, bet aš nemanau, jog drįsčiau atskirti vaiką nuo Klauso,Elijaus,Rebekos, jie jau yra jam šeima. Ir jie tikrai rūpinasi manimi, tikiuosi supranti ką tuo noriu pasakyti. Nepabėgsiu nuo tokio gyvenimo, tad geriau nerizikuoti.-šyptelna ir perbraukia per plaukus.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias

baras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: baras   baras Icon_minitimeTr. 05 07, 2014 6:39 pm

- Išgėręs vyrukas? Taip gerai matosi? - kryptelėjo galvą į šoną ir sukikeno. - O taip, galbūt barmenas daro kokius nors kokteilius su mineraliniu. Pavyzdžiui kokį martinį ar mochito, - dar kartą sukikenęs stebėjo, kaip Heilė pauosto savo mineralinį. Na, regis, ten tikrai nebuvo įmaišyta jokio alkoholio, nes atitraukusi savo nosį nuo stiklinės, mergina atrodė ganėtinai rami.
- Šeima. Puiku. Daugiau nesigilinsiu, tai tavo sprendimas. Tu mano nuomonę žinai, daugiau jos nekartosiu, nes man tai atsibodo. Tu vis tiek jai nepritarsi, kad ir kaip to norėčiau, - gūžtelėjo pečiais ne itin patenkintas tokiu Heilės atsakymu. Nuo dabar Džeksonas turbūt tik dar labiau nemėgs tų grynakraujų, tačiau kam tai rūpi. Jis nieko negalėjo pakeisti. Jis nebuvo koks supermenas ar betmenas, kad galėtų išgelbėti pasaulį pats nenukentėdamas. Deja. Jis buvo tik vilkolakis. O vilkolakiai prieš originalius vampyrus pakovoti tikrai negalėjo.
Atgal į viršų Go down
Heather Palvin
Parašyti pranešimai : 4698
Claim : Lily Collins
Pas mus nuo : 2014-04-06
Heather Palvin
If you can't get rid of the skeleton in your closet, you'd best teach it to dance.

baras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: baras   baras Icon_minitimeTr. 05 07, 2014 8:55 pm

Ši sukrizena iš jo, nežinia dėl ko jai jis pasirodė toks juokingas, bet tai ją privertė nusijuokti,-Ne,ne visiškai nesutinku, tai matau turbūt tik aš,-lyg ir bando pasirodyti rimta, tačiau vis tiek lūpų kampučiu šypsosi,-Ha, laki tavo vaizduotė!,-pirštų šautuvus padaro ir abejus mestelna į jį,-Na, neišmanau šitoje srityje tiek daug, bet visgi, jei kankina smalsumas turėtum pasiklausti,-atpalaidavusi savo rankas, vėl gi perbraukia ranka savo plaukus, mat neklaužados ant akių velnioniškai ropščiasi.
Priėjus vėl gi prie rimtesnės temos mergina kiek sutrinka, visgi galbūt ji išsireiškė ne taip, kaip norėjo, tad tiesiog dar kartelį pergalvodama savo žodžius, abejais delnais užsidengė veidą, po valiais atitraukdama rankas nuo veido,-Nušauk mane,-galutinai atidengusi veidą delnus susidėjo kartu,-Aš jaučiu.-pauzikė,-Jaučiu, tavo smerkimą ar kažką panašaus į neigiamas emocijas. Ir žinai ką? Tai nė velnio nepadeda. Susimoviau, žinau.-atsidūsta,-Bet po velnių, kada kas nesusimovė, pagalvok. Man, kaip sakoma per daug pradėjo rūpėt visas šis šūdas ir žinai, net jei jie yra man šeima, paaukočiau dėl tavęs gyvybę. Suprask mano padėtį, palaikyk, nesmerk. Viskas ko prašau!,-atsistoja ir kiek susiūbuoja, mat merginai jau kuris laikas nebuvo taip aukštai spaudimas pakilęs, pasirėmusi į stalą išgeria mineralinį ir ramiai pasirėmusi į baro paviršių stovėdama stebi jį.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content


baras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: baras   baras Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
baras
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» baras
» Baras
» Baras
» Svetainė/baras

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Marselio Baras-