...think about something Winston Churchill once said:
“If you're going through hell, keep going.“

 

Share
 

 #Komentarai

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Isaac Lahey
Parašyti pranešimai : 11305
Claim : Daniel Sharman
Pas mus nuo : 2011-03-28
Isaac Lahey
The difference between you and me is that when you wake up, your nightmare ends.

#Komentarai Empty
RašytiTemos pavadinimas: #Komentarai   #Komentarai Icon_minitimeŠt. 05 03, 2014 2:10 pm

lauuukiam nuoširdžių komentarų apie dabartinį forumo stilių! :)
Atgal į viršų Go down
Tracy Stewart
Parašyti pranešimai : 3171
Pas mus nuo : 2014-04-13
Tracy Stewart


#Komentarai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: #Komentarai   #Komentarai Icon_minitimeŠt. 05 03, 2014 3:13 pm

Nu va, apsireiškiu aš čia. Tai va, man labai patinka šitus stilius. (Ant kito stiliaus pageidaučiau matyti save :DD) Šiaip, kai esu mėgėja tamsesnių stilių, tai jums spaudžiu dešinę. O šiaip, puikiai padirbėta ;*
Atgal į viršų Go down
Hayden Romero
Parašyti pranešimai : 2512
Claim : Olivia Holt
Pas mus nuo : 2011-04-18
Hayden Romero


#Komentarai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: #Komentarai   #Komentarai Icon_minitimeŠt. 05 03, 2014 3:29 pm

Ačiū,ačiū buvo ką paveikt su Gerduku :DDD
Žinoma ateityje netik tu išvysi savo mylimų veikėjų veidus :hug:
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias

#Komentarai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: #Komentarai   #Komentarai Icon_minitimeŠt. 05 10, 2014 1:38 pm

Nu šis stilius tikrai fainas!! Man tinka-patinka  :(poolparty): :(poolparty): :(poolparty): :cha: 
Atgal į viršų Go down
Hayden Romero
Parašyti pranešimai : 2512
Claim : Olivia Holt
Pas mus nuo : 2011-04-18
Hayden Romero


#Komentarai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: #Komentarai   #Komentarai Icon_minitimePir. 05 12, 2014 3:22 pm

Ačiū ačiū malonu girdėti... tikiuosi sekantis stilius bus tobulesnis,įdomesnis :}}}
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias

#Komentarai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: #Komentarai   #Komentarai Icon_minitimeAntr. 05 13, 2014 7:40 pm

Šitas stilius man daug labiau patinka nei ankstesnis. Vos pamačius logą jis man iš karto pradėjo patikti. Dar labai patinka iconėlės 
Spoiler:
Žodžiu įsimylėjau šitą stilių  ;*
Atgal į viršų Go down
Isaac Lahey
Parašyti pranešimai : 11305
Claim : Daniel Sharman
Pas mus nuo : 2011-03-28
Isaac Lahey
The difference between you and me is that when you wake up, your nightmare ends.

#Komentarai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: #Komentarai   #Komentarai Icon_minitimeAntr. 05 13, 2014 8:20 pm

awee! šakės kaip nuotaika pakėlė šits, heheh :) muoah! ;*
džiaugiuosi, kad patinka ! :)
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias

#Komentarai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: #Komentarai   #Komentarai Icon_minitimeAntr. 05 13, 2014 9:59 pm

šakes,belekaip fainaiii gražuuu <33
Atgal į viršų Go down
Isaac Lahey
Parašyti pranešimai : 11305
Claim : Daniel Sharman
Pas mus nuo : 2011-03-28
Isaac Lahey
The difference between you and me is that when you wake up, your nightmare ends.

#Komentarai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: #Komentarai   #Komentarai Icon_minitimeAntr. 05 13, 2014 10:05 pm

dėkui Paulyt! ;*
Atgal į viršų Go down
Brett Talbot
Parašyti pranešimai : 1912
Claim : cody saintgnue
Pas mus nuo : 2014-04-13
Brett Talbot


#Komentarai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: #Komentarai   #Komentarai Icon_minitimeTr. 05 14, 2014 7:59 pm

Nenoriu pasirodyt labai įkyriai ir be reikalo kritiška, bet, mano nuomone, ikonėlės nelabai derinasi prie paveikslėlių, esančių šalia jų, nes ikonos kampuotos, o paveikslėlis šalia-suapvalintais kampais. Taip pat "nėra naujų pranešimų" ikona nelabai gražiai žiūrisi spalvų atžvilgiu. Pagrindinis forumo "blokas" [nežinau, kaip užvadint kitaip :D] gal kiek per tamsus mano akiai. Ir fono paveikslėlis man šone nelabai gražiai atsikartoja, matyt per didelis ekranas. :/ Tačiau logo man labai patinka ir visų kitų paveikslėlių spalvos gražiai suderintos. :)
Atgal į viršų Go down
Hayden Romero
Parašyti pranešimai : 2512
Claim : Olivia Holt
Pas mus nuo : 2011-04-18
Hayden Romero


#Komentarai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: #Komentarai   #Komentarai Icon_minitimeKv. 05 15, 2014 12:59 pm

Suderinti stilių iki smulkiausių detalių yra sunku,kartais tiksliau netgi dažniausiai darai netgi taip ,kaip tau atrodo negražu,bet derinasi...visiškai sutinku su Camila suderinamumo atžvilgiu bei labai forumo lenta išties per tamsi... :} bet žinau ,kad Gerda stengėsi ir jai iš dalies labai neblogai pavyko :}}}
Atgal į viršų Go down
Isaac Lahey
Parašyti pranešimai : 11305
Claim : Daniel Sharman
Pas mus nuo : 2011-03-28
Isaac Lahey
The difference between you and me is that when you wake up, your nightmare ends.

#Komentarai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: #Komentarai   #Komentarai Icon_minitimeKv. 05 15, 2014 4:08 pm

Ikonėles patvarkyt galiu per kelias minutes čia ne problema, o dėl lentos, tai tokia labai tamsiai vyšninę kaip ir buvau numačius, bet Deima sakė, kad juoda žymiai geriau atrodo, tai pasilikau su juodos lentos variantu. :)
Atgal į viršų Go down
Sponsored content


#Komentarai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: #Komentarai   #Komentarai Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
#Komentarai
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: stilius-