...think about something Winston Churchill once said:
“If you're going through hell, keep going.“

 

Share
 

 staliukai viduje

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Theo Raeken
Parašyti pranešimai : 2191
Claim : Cody Christian
Pas mus nuo : 2011-04-17
Theo Raeken


staliukai viduje Empty
RašytiTemos pavadinimas: staliukai viduje   staliukai viduje Icon_minitimeŠt. 07 04, 2015 1:00 am

...
Atgal į viršų Go down
Theo Raeken
Parašyti pranešimai : 2191
Claim : Cody Christian
Pas mus nuo : 2011-04-17
Theo Raeken


staliukai viduje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai viduje   staliukai viduje Icon_minitimeŠt. 07 04, 2015 1:03 am

Žmonių kavinėje nebuvo daug, tad laisvą staliuką buvo lengva rasti. Taigi jis pats pasirinko prie lango ir vos priėjo prie jo ir net atitraukė mergina kėdę, nes buvo mokomas mandagumo,- Manau vėliau vakare, galbūt keliausiu į mišką,reikia pabėgioti, o tai seniai dariau,-padėjo savo kuprinę prie savo kedės ir atsisėdo taip. Kavinėje padavėjos nuobodžiavo, tad gal du nauji klientai, truputi duos darbo jiems.
Atgal į viršų Go down
Heather Palvin
Parašyti pranešimai : 4698
Claim : Lily Collins
Pas mus nuo : 2014-04-06
Heather Palvin
If you can't get rid of the skeleton in your closet, you'd best teach it to dance.

staliukai viduje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai viduje   staliukai viduje Icon_minitimeŠt. 07 04, 2015 1:12 am

Įėjusi apsižvalgė, senai Hetera čia lankėsi, buvo smagu čia grįžti. Vaikinui atstumus jai kėdę nusišypsojo ir atsisėdo, prisistumdama. - ačiū. - padėkojo jam ir nusekė jį akimis kol ir jis atsisėdo  į vietą. - kodėl būtent renkiesi miške bėgioti? - kilsteli antakį. - gal geriau į kokį parką nueikt. - sukikena. Na miškas nėra pati saugiausia vieta bėgiojimui, jugi tiek įvairių, siaubingų dalykų nutinka. - bus saugiau. - pasirūpino juo šiek tiek pasiūlydama jam kitą bėgiojimo vietą.
Atgal į viršų Go down
Theo Raeken
Parašyti pranešimai : 2191
Claim : Cody Christian
Pas mus nuo : 2011-04-17
Theo Raeken


staliukai viduje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai viduje   staliukai viduje Icon_minitimeŠt. 07 04, 2015 1:18 am

-Man miškas visada patikdavo, netgi seniau turėjau tenais namuką medyje isikūres, kuris dabar toks apleistas atrodo, kad net gaila,- vos šypteli paprastai ir kai padavėja tokia atneša tokį meniu su gėrimais ir desertais, vaikinas vos palinksi ir tada vėl pasisuka į merginą,-Saugu ir miške, jeigu nebandai išgąsdinti vietinių gyvūnų. Bet manau tokio miestelio miške kaip šiame, nesiaučia pavojai stiprus, tad manau apsiginsiu. O blogiausiu atveju - pabėgsiu. Greitas kojas turiu.
Atgal į viršų Go down
Heather Palvin
Parašyti pranešimai : 4698
Claim : Lily Collins
Pas mus nuo : 2014-04-06
Heather Palvin
If you can't get rid of the skeleton in your closet, you'd best teach it to dance.

staliukai viduje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai viduje   staliukai viduje Icon_minitimeŠt. 07 04, 2015 1:51 am

- Pats įsikūrei? - kilstelėjo antakį. - jeigu gaila, tai kai eisi bėgiot užsuk į jį, gal net pagyvenk jame trumpam. - nusijuokė. Žinoma, ji nereimtai, turbūt tą namelį jis buvo įsikūręs, kai dar mažas piemenėlis tebuvo. - na aš turbūt neišdrįsčiau kelti kojos į mišką. - mergina kiek susikrimto, žinant jai pačiai kas įvyko Bykon Hilso miške, tikrai nebekeltu kojos į tą vietą. Hetera stipriai sučiaupė lūpas, ji juto, kaip jos pulsas pradėjo kilti, dažniausiai nuo to jai pradėdavo svaigti galva, bet šį kartą tai buvo nežymu.
Atgal į viršų Go down
Theo Raeken
Parašyti pranešimai : 2191
Claim : Cody Christian
Pas mus nuo : 2011-04-17
Theo Raeken


staliukai viduje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai viduje   staliukai viduje Icon_minitimeŠt. 07 04, 2015 1:54 am

-Na kaip sakant įsikūriau su keliais draugais tenais namuką,ale tipo vaikinų susitikimų vietą ir pasislėpimą nuo tėvų,-lėtai pasakė ir vos rankose pavartė meniu, kuriame buvo nemažai kavos rūšių ir desertų. Kadangi mėgo tik juodą, tad užsakyti nebus labai sunku. Tad padėjo meniu ir vėl pasižiūrėjo į mergina,-Jau buvau neseniai jame, tad manau nereikės tenais gyventi. Gyvenu su tėvais šiame mieste,-šypteli ir vos išgirdes jos širdutę imant plakti greičiau, Theo vos primerkė akis, bet nespėjus nieko pasakyti, atėjo padavėja, tad Theo užsisakė sau juodos kavos puodeli ir pyragao gabalėli, nes mokykloje mažai ką valgė.
Atgal į viršų Go down
Heather Palvin
Parašyti pranešimai : 4698
Claim : Lily Collins
Pas mus nuo : 2014-04-06
Heather Palvin
If you can't get rid of the skeleton in your closet, you'd best teach it to dance.

staliukai viduje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai viduje   staliukai viduje Icon_minitimeŠt. 07 04, 2015 2:02 am

- Čia ta slapta vaikinu vietelė buvo skirta alkoholio vartojimui ir žolės rūkymui? - kilstelėjo antakį. Jauni žmones pridaro krūvos klaidu, tad Heteros akimis tai būtų buves visiškai normalus dalykas, kad vaikinai sugalvojo tokio atsipalaidavimo buveinę. Atėjus padavėjai mergina tik paprašė stiklinės vandens, nes nesijautė išalkusi, norėjo tik nusiraminti. - tad papasakok kažką apie save? - pakėlė akis į jį ir nusišypsojo.
Atgal į viršų Go down
Theo Raeken
Parašyti pranešimai : 2191
Claim : Cody Christian
Pas mus nuo : 2011-04-17
Theo Raeken


staliukai viduje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai viduje   staliukai viduje Icon_minitimeŠt. 07 04, 2015 8:54 am

-Ką tu, tada mums buvo mažai metuku, nes namuką statėm kai buvome trečiokai, tad tokie dalykai nerūpėjo mums visai,-linkteli linksmai galvą.Bet vis gi, šie dalykai jam buvo įprasti senojoje mokykloje, tad vos paprasčiau šyptelėjo,-Apie save ką nors? Tiesiog esu prastas pasakotojas, tad jeigu kas įdomu, tai manau reikėtu konkretesnio klausimo.
Atgal į viršų Go down
Heather Palvin
Parašyti pranešimai : 4698
Claim : Lily Collins
Pas mus nuo : 2014-04-06
Heather Palvin
If you can't get rid of the skeleton in your closet, you'd best teach it to dance.

staliukai viduje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai viduje   staliukai viduje Icon_minitimeŠt. 07 04, 2015 10:36 am

- Na visu pirma norėjau paklausti, kodėl grįžai? - kilstelėjo antakį. - kodėl nenusprendei grįžti ten kur ir buvai? Čia toks keistas miestas.. - šiek tiek susiraukia nubesdama akis į šalį. Hetera visados jautė, kad su šiuo miestus tiesiogine to žodžio prasmė. Visur kur ji pasisukdavo buvo paslaptis apie, kurias ji nieko nežino ir tada staiga kitą dieną rastas lavonas. Merginai tokie dalykai visados kėlė nerimą, tačiau nepavykdavo niekaip sužinoti daugiau apie tokius dalykus.
Atgal į viršų Go down
Theo Raeken
Parašyti pranešimai : 2191
Claim : Cody Christian
Pas mus nuo : 2011-04-17
Theo Raeken


staliukai viduje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai viduje   staliukai viduje Icon_minitimeŠt. 07 04, 2015 12:35 pm

-Nes kažkodėl gimtas miestas visą laiką mane traukė, o kadangi tėvai gavo darbą šiame mieste, tad buvo puiki proga grįžti ir vėl senus draugus susirasti. Manau juos pažysti, tai yra Skotas ir Stiles,-pasižiūri į ją,-O dėl keistumo tai nieko tokio, visgi sakoma kad mūsų miesto pavadinimas yra lyg švyturys, tad traukia visokius reiškinius ir įvykius,-nusijuokia tyliai. Visgi mieste tiek daug visokių padarų, tad paprastu žmogum būti, pavojinga.
Atgal į viršų Go down
Heather Palvin
Parašyti pranešimai : 4698
Claim : Lily Collins
Pas mus nuo : 2014-04-06
Heather Palvin
If you can't get rid of the skeleton in your closet, you'd best teach it to dance.

staliukai viduje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai viduje   staliukai viduje Icon_minitimeŠt. 07 04, 2015 12:54 pm

- Stailsa pažįstu nuo mažens, kai dar žaizdavome smėlio dėžėje. - išsišiepia. - dar iki šiol pamenu, kai jis man smėlio į akis primetė ir bėgau jo tėčiui skūstis. - nusijuokia. Geri buvo laikai. Vaikystė yra pats geriausias žmogaus laikotarpis, kurio ši mergina pasiilgo. - padarų? - kilstelėjo antakį šiek tiek suraukdama veidelį. - tu turi omeny laukinius gyvūnus ane? - dirbtinai nusijuokia. - nors pagal visus skaičiavimus, Bykon Hilso miškuose mažai lauknių "padarų". - linkteli.
Atgal į viršų Go down
Theo Raeken
Parašyti pranešimai : 2191
Claim : Cody Christian
Pas mus nuo : 2011-04-17
Theo Raeken


staliukai viduje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai viduje   staliukai viduje Icon_minitimeŠt. 07 04, 2015 1:01 pm

-Tad vadinasi, gal buvome tada susitikę vaikystėje,tik neprisimenam vienas kito,-nusišypso ir vos pasiima puodelį kavos iš padavėjos. Ir gurkšteli,-Kiek žinau šiuose miškuose buvo matoma meškų ir netgi vilkų, tad manau laukiniai padarėliai mėgsta mūsų miškus, nes čia mažai medžiotojų, kurie juos medžioja,-šypteli paprastai,-Mano tėtis tai darė, bet dabar turi problemų su rankomis, tad negali laikyti šautuvo.
Atgal į viršų Go down
Heather Palvin
Parašyti pranešimai : 4698
Claim : Lily Collins
Pas mus nuo : 2014-04-06
Heather Palvin
If you can't get rid of the skeleton in your closet, you'd best teach it to dance.

staliukai viduje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai viduje   staliukai viduje Icon_minitimeŠt. 07 04, 2015 10:51 pm

- Na, gali būti, bet nesiginčysiu. - nusišypsojusi linkteli. - vilkų šituose miškuose niekado nebuvo. - mergina piktu veidu paneigia. Ji buvo įsitikinusi, kad šių žvėrių nėra. - o jeigu tavo tėtis tau sakė, kad yra, jis tau melavo. Tai visiškai neįmanoma. Vilkai neturi šią tam tikrų sąlygų, kad išgyventi. - rimtu veidu jam aiškina. Kai Hetera užsispiria ant savo nuomones, niekad jos nepakeis.
Atgal į viršų Go down
Theo Raeken
Parašyti pranešimai : 2191
Claim : Cody Christian
Pas mus nuo : 2011-04-17
Theo Raeken


staliukai viduje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai viduje   staliukai viduje Icon_minitimeŠt. 07 04, 2015 10:56 pm

Pakelia rankutės lyg gindamasis,-Ei, nereikia šio pikto tono, visgi taip sakė tad ir persakau,-lėtai pasakė ir vos atsigėrė kavos ir po to ėmėsi pyrago valgyti,-O pati ką planuoji veikti, kai baigsi mokyklą?-paprasto klausimo paklausė, nukreipdamas temą nuo tų vilkų ir miško. Nenori jis tęsti tokio dalyko, visgi pats yra vilkas, ir gyventi miške visai yra galimybių, jo akimis.
Atgal į viršų Go down
Heather Palvin
Parašyti pranešimai : 4698
Claim : Lily Collins
Pas mus nuo : 2014-04-06
Heather Palvin
If you can't get rid of the skeleton in your closet, you'd best teach it to dance.

staliukai viduje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai viduje   staliukai viduje Icon_minitimeŠt. 07 04, 2015 11:02 pm

Mergina gyliai atsiduso:
- Atleisk. - vos kilsteli lūpų kampučius. Šiek tiek pasijuto nekaip taip užsipildama theo. Nekokį įspūdi turbūt ši mergina jam padarė. - planuoju mokytis mediciną. Noriu būti daktarė. - išgirdusi klausimą apie ateities planus iš karto nedvejodama atsakė. Juk apie tai ji svajojo labao senai. - o tu? - gurkšteli šaltos padavėjos atnešto vandens.
((Nepeyk gali būti trumpi postai ir su klaidom. Su telu labaai sunku:DDD))
Atgal į viršų Go down
Theo Raeken
Parašyti pranešimai : 2191
Claim : Cody Christian
Pas mus nuo : 2011-04-17
Theo Raeken


staliukai viduje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai viduje   staliukai viduje Icon_minitimeŠt. 07 04, 2015 11:06 pm

-Nieko tokio, kiekvienas turi skirtinga nuomonę, ir net pagirtina, kad nepasiduodi kitų,-paprastai lyg pasakė vaikinas ir tada šypteli. Pakėlė akis į ją ir kai išgirdo apie mediciną, vos rimčiau pažvelgė į savo kavos puodelį. Pats nemastė apie ateitį taip rimtai, bet vistiek turėjo kelis planus,-Aš tiksliai nežinau ką veiksiu dar, kai baigsiu mokyklą. Nes traukia mane biologija ir chemija, bet daugiau mane traukia ir sportas. Tad kol kas svarstau,-linksmiau pasakė vaikinas ir paėmė puodelį į rankas. Kava jam patinka stipri, nes tuomet nereikia kuri laiką jaustis pavargusiam,- Jeigu būsi daktarė, tad manau turėsi populiaruma, visgi būtum žavi daktarė,-jau vėl linksmai pasakė.

(nieko tokio, klaidų nepastebiu o trumpumas tai nėra tokie trumpi)
Atgal į viršų Go down
Heather Palvin
Parašyti pranešimai : 4698
Claim : Lily Collins
Pas mus nuo : 2014-04-06
Heather Palvin
If you can't get rid of the skeleton in your closet, you'd best teach it to dance.

staliukai viduje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai viduje   staliukai viduje Icon_minitimeŠt. 07 04, 2015 11:40 pm

- tai gal tu irgi studijuok mediciną. Labai reikalinga specialybė. - rimtai linkteli. - be to būtų smagu studijuoti su kokiu draugu kartu. - meiliai šypteli. Išgirdusi komplimenta mergina šiek tiek išraudonavo. - na ačiū. Bet būčiau populiaresnė urologė. - sukikena. Žinoma ji juokavo. Ją labiau traukė būti chirurge.
Atgal į viršų Go down
Theo Raeken
Parašyti pranešimai : 2191
Claim : Cody Christian
Pas mus nuo : 2011-04-17
Theo Raeken


staliukai viduje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai viduje   staliukai viduje Icon_minitimeŠt. 07 04, 2015 11:45 pm

-Na manau, dar yra laiko man nuspręsti ką studijuosiu, bet jeigu nuspręsiu kad medicina,manau pirmoji tai sužinosi,-linkteli galvelę ir gurkšteli kavos ir tuomet vos nepaspringo iš jos pasakymo apie urologės,-Manau būtum populiari labai, bet manau tokiais daktarais tegu būna vyrukai, nes po to jauniems vaikinams per daug patiktu eiti,-nusijuokia tyliai ir padėjo puodeli, kad netyčia neišpiltu,- Matau turi nebloga humoro jausmą šeip, tad manau kad būtu paprasčiau, kolkas neliesiu savo kavos. Nesinori po to visko išpilti ant stalo.
Atgal į viršų Go down
Heather Palvin
Parašyti pranešimai : 4698
Claim : Lily Collins
Pas mus nuo : 2014-04-06
Heather Palvin
If you can't get rid of the skeleton in your closet, you'd best teach it to dance.

staliukai viduje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai viduje   staliukai viduje Icon_minitimeSk. 07 05, 2015 12:08 am

- būtų šaunu. - nusišypso. Nusijuokia, kai jis pasprinksta kava nuo jos pokšto. - man nesvarbu, gali jie eiti kad ir dėl to, kad patinka, ėsmė kad gera algą gaučiau. - linkteli sukikendama. - visi sako kad moterys atlieka šį darbą geriau nei vyrai. - gurkšteli vandens. - tipo tu nenorėtum pas mane ateiti į kabinetą? - kilsteli antakį, turbūt tame vandens kažko buvo, nes mergina jau per daug šneka.
Atgal į viršų Go down
Theo Raeken
Parašyti pranešimai : 2191
Claim : Cody Christian
Pas mus nuo : 2011-04-17
Theo Raeken


staliukai viduje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai viduje   staliukai viduje Icon_minitimeSk. 07 05, 2015 12:19 am

-Tai matyt, būtu tikrai linksma kartu studijuoti. Bet vistiek dar kelį metai liko mums ir dar masčiau iš kart po mokslų nekeliauti į koledžą o tiesiog pagyventi laisviau nuo visko. Galbūt net su banglente aplankyti kelis gerus pakrantės miestelius,-linksmas jo tonas galėjo rodyti, kad tai buvo lyg dideė jo svajonė, bet kol kas tik svajonė. Bet jo mintis nutraukė merginos kalbos,-O tau pinigai labai svarbus ane?- rimtai paklausė ir primerkes akis žiūrėjo į ją,-Na manau norėčiau ateiti, visgi būtu simpatiška ir netgi seksuali daktarė. Bet vat nemanau, kad sveika būtu, nes tuomet visi jauni vaikinai būtu stipriai susijaudine prie tavęs, kabinete. Netgi ir aš.
Atgal į viršų Go down
Heather Palvin
Parašyti pranešimai : 4698
Claim : Lily Collins
Pas mus nuo : 2014-04-06
Heather Palvin
If you can't get rid of the skeleton in your closet, you'd best teach it to dance.

staliukai viduje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai viduje   staliukai viduje Icon_minitimeSk. 07 05, 2015 12:31 am

- na pasvajoti jugi galima. - mirkteli jam ir nusišypso. Įdėmiai klausėsi jo svajonių. - smagu klausytis žmonių svajonių, vet dar smagiau yra stebėti kaip žmonės jų siekia. - linkteli. - pinigai yra visados svarbūs. - linkteli. Nors turbūt kaip ši mergina juos užsidirbdavo, tai nebūdavi pats geriausias variantas. -seksualumu galima daug ką pasiekti. - rimtai pasako, nors jos veide ir buvo šypsena. Piršteliu lėtai ir švelniai trynė per stiklinės viršių. - priimsiu tai kaip.komplimenta. - nusišypso.
Atgal į viršų Go down
Theo Raeken
Parašyti pranešimai : 2191
Claim : Cody Christian
Pas mus nuo : 2011-04-17
Theo Raeken


staliukai viduje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai viduje   staliukai viduje Icon_minitimeSk. 07 05, 2015 12:37 am

-Tai vat svajonės mano dažniausiai nukrypsta nuo tikrovės, tad vėliau tenka pritaikyti jas prie galimybių,-linksmai pasako,-Tik nenustebk, jeigu kada koledže išvysi mano veidą,-palinkčiojo protingai galvą ir ėmė net truputi apie tai mąstyti rimčiau. Visgi daktaro profesija tikrai perspektyvi šiais laikais. Na jis rinktusi veterinarijos gydytojo studijas,- Man tai jie nėra per daug svarbus. Gal duoda laisvės truputi, bet visvien geriau mano atžvilgiu gerų draugų būrys kurie gali padėti ir tiesiog mylinti šeima,-lėtai pasakė savo galvoje besisukančias mintis ir akių nenuleido nuo merginos,- Tad čia komplimentas, nes visgi Heather esi graži panelė, tad net keista, kad dar kaip suprantu esi laisva.
Atgal į viršų Go down
Heather Palvin
Parašyti pranešimai : 4698
Claim : Lily Collins
Pas mus nuo : 2014-04-06
Heather Palvin
If you can't get rid of the skeleton in your closet, you'd best teach it to dance.

staliukai viduje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai viduje   staliukai viduje Icon_minitimeSk. 07 05, 2015 12:55 am

- jeigu labai stengsiesi gali įgyvendinti savo svajones. - nusišypso jam. - savo svajonėms įgyvendinti reikia,o kad turėti pinigų, reikia arti darbe. - šypteli jam. - na, tau gal ir padeda mylinti šeima gyventi, bet man nelabai. - dirbtinai nusišypso. Merginnos tėvam išvykus, jų ryšiai jau beveik išnyko. - esu laisva ne šiaip sau manau. - nuleidžia akis, mergina tikrai ne šiaip sau buvo laisva, tam buvo priežastis, kurios ji niekam nenorėjo sakyti, jeigu koks vaikinas sužinotų, tikrai liežuvio už dantų nelaikytų. - ir manau dar ilgai tokia būsiu. - gurkšteli vandens.
Atgal į viršų Go down
Theo Raeken
Parašyti pranešimai : 2191
Claim : Cody Christian
Pas mus nuo : 2011-04-17
Theo Raeken


staliukai viduje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai viduje   staliukai viduje Icon_minitimeSk. 07 05, 2015 1:04 am

-Na manau, kad svajonių temą pratęsime truputi vėliau, o dabar man smalsiau yra, dėl ko sakai kad ilgesni laiką būsi laisva? Manau esi populiari mokykloje ir ne vienas vaikinas bet ką atiduotu, kad būtu šalia tavęs, argi ne tiesa?-rimtai jis paklausė. Theo kilo smalsumas sužinoti apie ją viską, ką tik mergina pati norės atsiskleisti. O gal ir kada parinks informacijos per inteneta ir kelis draugus iš kito miesto,- Svajonėms pinigu reikia kaip ir viskma šiam pasaulyje, bet kažkodėl jie antraeilis dalykas. Man šeima atstojo keli draugais senesniam mieste, nes mano tėvai tiesiog užsivertę per daug darbais, kad galėtu bent pamatytu mane kartą į menesį ne tik nemieganti,-lėtai pasakė tokį dalyką jis ir bandė nusišypsoti, kad slėptu menką liūdesį. Bet visgi jo gyvenimas ne toks paprastas kokį jis pats visiems pasakoja, bet tikrai neišsiduos. Nes po gana gera Theo kauke slepias nelabai koks žmogus ar vilkas. Tad ir norėdamas kuo geriau įsilieti į šio miestelio vilkų gauja, turi būti geras mokinys ir geras draugas visiems aplinkui. Galbūt ne visiems, bet daugumai. O kadangi šioji panelė buvo dar visgi gražuolė, tad turbūt ir norės tęsti jų draugyste ir ne tik mokyklos teritorijoje.
Atgal į viršų Go down
Heather Palvin
Parašyti pranešimai : 4698
Claim : Lily Collins
Pas mus nuo : 2014-04-06
Heather Palvin
If you can't get rid of the skeleton in your closet, you'd best teach it to dance.

staliukai viduje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai viduje   staliukai viduje Icon_minitimeSk. 07 05, 2015 1:21 am

Išgirdusi vaikino klausimą mergina trumpam nutilo. Ji gyliai įkvėpė:
- tiesiog taip yra. - menkai šyptelėjo. - geriau mad taip būtų, patikėk manim. - sukikeno, taip mergina bandė.nuslėpti liūdesį, pirštais iš eilės tukseno per stalo paviršiu, o dažnas kvėpavimas skatino greitesni širdies plakimą. - mano tėvams išvykus, nebepamenu kada paskutinį kartą šnekėjome ar susirašinėjome. Atrodo lyg būtų pamiršę kad jų dukra vis dar čia. - nuleido akis ir suspaudė kumštį. Toks jos tėvų elgesys tikrai pykdė merginą, bet ji jiems nieko nesakė
Atgal į viršų Go down
Sponsored content


staliukai viduje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai viduje   staliukai viduje Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
staliukai viduje
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» staliukai
» Staliukai
» staliukai lauke
» Staliukai lauke

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Kavinė-