...think about something Winston Churchill once said:
“If you're going through hell, keep going.“

 

Share
 

 staliukai viduje

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Theo Raeken
Parašyti pranešimai : 2191
Claim : Cody Christian
Pas mus nuo : 2011-04-17
Theo Raeken


staliukai viduje - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai viduje   staliukai viduje - Page 2 Icon_minitimeSk. 07 05, 2015 1:26 am

-Užjaučiu dėl tėvų tokio elgesio. O kur jie išvykę?-rimtai paklausė jos. Susidomėjas žėjo į jos veidą ir tyliai šypteli,-Bent manau aš vistiek būsiu pačiai draugiškas, tad jeigu reikės kompanijas nueiti kavos ar pašokti, iš ties pilnai sutiksiu,-linkteli galvą jis maloniai.Theo jau net pamėgo jos kompanija tad, neketina nutraukti šio bendravimo.
Atgal į viršų Go down
Heather Palvin
Parašyti pranešimai : 4698
Claim : Lily Collins
Pas mus nuo : 2014-04-06
Heather Palvin
If you can't get rid of the skeleton in your closet, you'd best teach it to dance.

staliukai viduje - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai viduje   staliukai viduje - Page 2 Icon_minitimeSk. 07 05, 2015 1:32 am

- užsienį. - iškreipė veida gan keistai, su šiokiu tokiu nepasitenkinimu. Išgirdusi jo žodžius nusišypsojo. - dėkui labai. Išties esi malonus. - lėtai nusiėmė švarkelį užmesdama jį ant kėdės atlošo. Permetė savo šviesius plaukus į priekį ir alkūnėmis atsirėmė į stalo paviršių. - o dabar man įdomu, kodėl tu neturi merginos? - kilstelėjo antakį. Jos žalsvos akys lyg įdubusios žiūrėjo į jo melsvas akis.
Atgal į viršų Go down
Theo Raeken
Parašyti pranešimai : 2191
Claim : Cody Christian
Pas mus nuo : 2011-04-17
Theo Raeken


staliukai viduje - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai viduje   staliukai viduje - Page 2 Icon_minitimeSk. 07 05, 2015 9:14 am

Klausėsi jis jos,ir vos palinksėjo galvą. Neturi jis tokių bėdų kaip jinai, tad negali suprasti ką mergina jaučia,- Malonus yra mano antras vardas,-vos šypteli ir tada pasižiūri į kavos puodelį, kai mergina paklausė apie jo neturėjimą merginos,-Tiesiog šiame mieste dar jokios nesutikau vertos mano dėmesio. Na o senajam mieste kur gyvenau, turėjau vieną, bet palikau ją, nes norėjau grižti į šitą miestą. Tad vat, manau per daug išrankus esu.
Atgal į viršų Go down
Heather Palvin
Parašyti pranešimai : 4698
Claim : Lily Collins
Pas mus nuo : 2014-04-06
Heather Palvin
If you can't get rid of the skeleton in your closet, you'd best teach it to dance.

staliukai viduje - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai viduje   staliukai viduje - Page 2 Icon_minitimeSk. 07 05, 2015 12:05 pm

- šitame mieste yra pilna merginų. Manau nemažai su tavimi norėtų susitikinėti. - nusišypso. Hetera pasakė visa tiesa ką ji mano. Tokius vaikinus kaip Theo merginos bykon hilse išgraibsto labai greitai, tad šis vaikinas laisvas tikrai ukgai nebus. - o kodėl per atstumą su ta mergina nepalaikei santykių? - kilstelėjo antakį.
Atgal į viršų Go down
Theo Raeken
Parašyti pranešimai : 2191
Claim : Cody Christian
Pas mus nuo : 2011-04-17
Theo Raeken


staliukai viduje - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai viduje   staliukai viduje - Page 2 Icon_minitimeSk. 07 05, 2015 12:09 pm

-Kad matai,per atstumą santykiai ne man, nes mėgstu bendrauti gyvai, akis į akį. Tad kai iškeliavau, jau buvo aišku, kad mes daugiau nesame pora,-linkteli galvą ir tada šypteli,-Galbūt ir graibsto, bet kažkodėl nemažas tų merginų, nelabai iš kart pasitiki naujokų mieste, juk nežino, gal aš kartais koks maniakas ar žudikas,-šypteli pusę lūpų,-Tad manau kol esu laisvas, pasidžiaugsiu galimybę būti kur noriu ir net su kuo noriu. Nes kai turi antrą pusę, nemažai laiko sueina būnant kartu,-vos atsigeria kavos ir akimis peržiūri visus žmones čia sėdinčius ir po to akimis grįžta prie šviesiaplaukės savo pašnekovės.
Atgal į viršų Go down
Heather Palvin
Parašyti pranešimai : 4698
Claim : Lily Collins
Pas mus nuo : 2014-04-06
Heather Palvin
If you can't get rid of the skeleton in your closet, you'd best teach it to dance.

staliukai viduje - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai viduje   staliukai viduje - Page 2 Icon_minitimeSk. 07 05, 2015 12:21 pm

- reiškias tokie ir santykiai buvo jeigu negali per atstumą draugauti. - rimtai linkteli. Nors mergina irgi turbūt nepasiryžtu santykiams per atstumą, bet papamokslauti kartais kitiems reikia. - na aš nemanau, kad esi maniakas. - nusijuokia. - pabandyk pabendrauti su jaunesnėm, iš karto tave pamils ir visur išgraibstys per piramąjį pasimatymą. - pakilnojoantanius, pagalvojus apie šiolaikines merginas tai būtų visiškai nieko nuostabaus kad net atsiduotų per pirmąjį pasimatymą. - kartais vienkartiniai santykiai yra į naudą. Praktikai kokiai pavyzdžiui. - nusijuokia. - kaip sakoma: "practise makes perfect". - sukikena pabaigdama vandenį.
((Klaidos klaidos....:DDDD))
Atgal į viršų Go down
Theo Raeken
Parašyti pranešimai : 2191
Claim : Cody Christian
Pas mus nuo : 2011-04-17
Theo Raeken


staliukai viduje - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai viduje   staliukai viduje - Page 2 Icon_minitimeSk. 07 05, 2015 12:30 pm

Jis tik pavartė akis, nes nežinojo ką pasakyti apie tuos santykius seniau. Tad nutylėjo ir tada kai išgirdo kitus merginos žodžius, vos šypteli jis linksmai,- Galbūt nereikia, nes esu toks, kuriam svarbiausia tiesiog susipažinti su merginos charakteriu ir jos vidumi, tad manau tam reikia laiko. O tie visi ale pirmo pasimatymo nusidėjimai, nėra man priimtini,nes viskas per greitai,-lėtai pasakė,-Aš pasisakau tiesiog pirmiau už draugystę ir tada žiūrėjimą kas iš to vystosi,-lėtai pasakė ir tada išgėrė dar kavos, kuri pasidarė truputi kartesnė palei dugną,- Tad manau pati vienkartinių nuotykių specalistė ar kaip?-nusijuokia tyliai ir vos Theo akimis tyrinėjo ją. Nagi jos širdutė daužėsi lėčiau, tad nuramino jį, nes nenorėjo jos šokiruoti ar kad mergina pabėgtu rėkdama, kad jis keistas.
Atgal į viršų Go down
Heather Palvin
Parašyti pranešimai : 4698
Claim : Lily Collins
Pas mus nuo : 2014-04-06
Heather Palvin
If you can't get rid of the skeleton in your closet, you'd best teach it to dance.

staliukai viduje - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai viduje   staliukai viduje - Page 2 Icon_minitimeSk. 07 05, 2015 1:23 pm

- na gal tu ir teisus. - linkteli jam nusišypsodama. - o čia apie kokį vidaus pažinimą šneki? - kilsteli antakį prikąsdama apatinę lūpa. Žinoma ji pikštavo tokiomis kalbomis. Išgirdusi apie vienartinius santykiua mergina išaižiojo, bet nieko nesakė, nes pasimetė. Merginos širdies ritmas truputi pagreitėjo. -am.. - Hetera nuleido akis į stalą ir prikando apatinę lūpą. Šiek žandai paraudonavo. - am.. kaip čia pasakius...
Atgal į viršų Go down
Theo Raeken
Parašyti pranešimai : 2191
Claim : Cody Christian
Pas mus nuo : 2011-04-17
Theo Raeken


staliukai viduje - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai viduje   staliukai viduje - Page 2 Icon_minitimeSk. 07 05, 2015 2:13 pm

-Vidaus pažinimą, tai reiškia kad įdomu koks būdas merginos ir bendravimas yra man tinkamas, ar reikia pačiam lėkti nuo visko. Nes būna gražių žmonių, bet vidus toks būna tamsus, kad net nepatinka iš toli,-lėtai pasako ir šypteli kai pastebėjo kad jos žandukai paraudonavo,-Ir kaip matau, mano klausimas truputi paveikė,-lėtai pasako ir praeinančios padavėjos paprašė sau ir jai vandens. Visgi tikrai nenori dar niekur eiti, o sakoma kad vanduo gali raminti,-Jeigu nenori, gali nesakyti.Bet esu smalsus vaikinas,tad vistiek smalsausiu apie tave vis ir vis.
Atgal į viršų Go down
Heather Palvin
Parašyti pranešimai : 4698
Claim : Lily Collins
Pas mus nuo : 2014-04-06
Heather Palvin
If you can't get rid of the skeleton in your closet, you'd best teach it to dance.

staliukai viduje - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai viduje   staliukai viduje - Page 2 Icon_minitimeSk. 07 05, 2015 3:31 pm

- šiek tiek. - menkai šypteli. - patikėk manimi. Tu to nenori žinoti. - nusijuokia. Žvilgteli į padavėją, kuri nuėjo atnešti vandens. - jeigu apie tai žmonės sužinotuiš karto nuomonę pakeistu. Tegulgeriau visi galvoja, jog esu gera mergaitė siekianti savo tikslų ir svajonių. Ir visiškai neesu kažkuo nusikaltusi. - rimtu balsujam pasako ir linkteli nusišypsodama. Visgi mergina pagalvoja apie pasekmes jeigu visam pasakotų apie savo praeitį.
Atgal į viršų Go down
Theo Raeken
Parašyti pranešimai : 2191
Claim : Cody Christian
Pas mus nuo : 2011-04-17
Theo Raeken


staliukai viduje - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai viduje   staliukai viduje - Page 2 Icon_minitimeSk. 07 05, 2015 3:38 pm

-Man nelabai per daug rūpi visų praeitis, kad tik dabar su manim elgtusi gražiai ir maloniai, ir to man gana,-lėtai pasako vaikinas, žvelgdamas į jos akis,-Ir iš ties nemanau kad gali nustebinti mane, bet vat jeigu pati nenori, tai neklausinėsiu,-šypteli vos švelniau ir atsigeria vandens vaikinas. Theo nebuvo angeliukas ir pats, bet vis vien jo išvaizda panaši į vieną iš tokių. Tad gali laisviau gyventi, kol niekas per daug įtarimų neturi.
Atgal į viršų Go down
Heather Palvin
Parašyti pranešimai : 4698
Claim : Lily Collins
Pas mus nuo : 2014-04-06
Heather Palvin
If you can't get rid of the skeleton in your closet, you'd best teach it to dance.

staliukai viduje - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai viduje   staliukai viduje - Page 2 Icon_minitimeSk. 07 05, 2015 4:22 pm

- kartais žmones nesikeičia žinok. - nusijuokia. - žinoma aš ne apie save. - žvilgtelėjo į jį. - prieš du metus mano šeima turėjo rimtų problemų su pinigais. - pradėjo savo istorijągyliai įkvėpdama oro. - tėtis prarado darbą,o mamai vienai buvo sunku mus išlaikyti. - gurkšteli padavėjos atnešto vandens. - taigi aš pagalvojau kad galėčiau užsidirbti savų pinigų,bet tas pinigų užsidirbimas buvo nekoks.. dirbau kambarine viename viešbutyje kur kai kurie mokėdavo daugiau netik už kambarių sutvarkymą. - mestelėjo žvilgsnį tiesiai jam į akis.
Atgal į viršų Go down
Theo Raeken
Parašyti pranešimai : 2191
Claim : Cody Christian
Pas mus nuo : 2011-04-17
Theo Raeken


staliukai viduje - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai viduje   staliukai viduje - Page 2 Icon_minitimeSk. 07 05, 2015 4:26 pm

Theo vos klausėsi jos kalbų ir netgi kai pasakė apie viešbuti ir netik kambario tvarkymasi, lėtai primerkė vos akis ir pažvelgė į jos akis,- Tada suprantu, dėl ko nelabai norisi apie tai kalbėti, bet vis vien, neatsikratysi mano draugiškumo, nors ir kokia praeitis buvo tavoji,-palinksėjo galvą ir vos šypteli šilčiau,- Tad manau, daugiau nereikia kalbėtis apie praeiti, nes vis gi diena tokia graži ir šeip mūsų čia pirmas toks pasisedėjimas, tad nenoriu, kad viskas eitusi liūdnai,-vaikinas išgeria šalto vandens ir net užsimerkia, ledukas kuris buvo vandenyje, nuėjo į gerklę ir užšaldė net jo galvą.
Atgal į viršų Go down
Heather Palvin
Parašyti pranešimai : 4698
Claim : Lily Collins
Pas mus nuo : 2014-04-06
Heather Palvin
If you can't get rid of the skeleton in your closet, you'd best teach it to dance.

staliukai viduje - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai viduje   staliukai viduje - Page 2 Icon_minitimeSk. 07 05, 2015 7:58 pm

- dėkui už šiokį tokį supratingumą. - merginos veide pasirodė plati šypsena. Jautėsi laisvai, nes Theo jos nesmerkė. - aš tikiu, kad kiekvienas žmogus turi paslaptį, kurios nenori iškelti į viešumą. - rimtai linkteli. Mergina jautėsi visiškai nusiraminusi, net širdelė nurimo. Užsimetė savo šviesią sruogą už ausies. - pirmas ir tikiuos nepaskutinis. - žaliomis akimis pasižiūrėjo į jį. Heteros veidą puošė laimės kupina šypsena.
Atgal į viršų Go down
Theo Raeken
Parašyti pranešimai : 2191
Claim : Cody Christian
Pas mus nuo : 2011-04-17
Theo Raeken


staliukai viduje - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai viduje   staliukai viduje - Page 2 Icon_minitimeSk. 07 05, 2015 10:08 pm

-Nereikia dėkoti, visgi pačios praeitis ir poelgiai, priklauso pačiai, ir ne man teisti tokius dalykus,-pasakė šiltu tonu, visgi vaikinas gal ir buvo truputi šokiruotas, bet tiesiog tai nutylėjo ir atsigėrė šalto vandens,- Manau kad nepaskutinis, kad galime pasedėti kavinėje o ne tik ant mokyklos laiptų,-linksmiau pasakė,- Nes čia kur kas patogiau ir netgi atmosfera jaukesnė,-ramiu balsu kalbėjo vaikinas. Mėgavo kompanijos jos ir tikrai norėtu tęsti jų tokį bendravimą ir kitais pasisedėjimais.
Atgal į viršų Go down
Heather Palvin
Parašyti pranešimai : 4698
Claim : Lily Collins
Pas mus nuo : 2014-04-06
Heather Palvin
If you can't get rid of the skeleton in your closet, you'd best teach it to dance.

staliukai viduje - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai viduje   staliukai viduje - Page 2 Icon_minitimeSk. 07 05, 2015 10:43 pm

Mergina šyptelėjo. Mandagiai šalia esančios padavėjos paprašė, kad atneštu Stumbro degtinės ir Švepso. Padavėja, greitai atnešė jos užsakymą, žinoma ji nepamiršo ir čierkučių:
- Norėsi? - kilstelėjo antakį. Tai turbūt bus antras dalykas apie Heterą, kuris šokiruos šį vaikiną. Tyliai sukikeno. - tikiuosi nepersistengiu su tuo "pasisedėjimu". - prikando apatinę lūpą. - tiesiog kadangi tau papasakojau savo paslaptį, kurios niekas nežino. - papurto galvą. - manau turėtum prisijungti. - linkteli.
Atgal į viršų Go down
Theo Raeken
Parašyti pranešimai : 2191
Claim : Cody Christian
Pas mus nuo : 2011-04-17
Theo Raeken


staliukai viduje - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai viduje   staliukai viduje - Page 2 Icon_minitimeSk. 07 05, 2015 10:56 pm

Vaikino akys vos išsipletė, o tada paprastai šypteli,-Manau galiu prisijungti prie tavęs, tik manau nedaug gersiu, nes vistiek po to sunkoka bus keliauti namo,-lėtai pasakė ir pažėjo į gėrimus, kurios atnešė padavėja. Visgi tikėjosi kad bus paprastas pasisedėjimas o pasirodo, bus truputi alkoholio,-Ir niekas daugiau nesužinos, nes neketinu pasakoti kitiems to,-linkteli galvą jis. Theo visą laiką stebėjo šią šviesąplaukę, ir galima sakyti tyrinėjo jos elgesį,-Jeigu reikia pasakoti savo paslaptis, kad tokių nelabai turiu pats.Visgi paprastas vaikinas esu, kurio gyvenimas tik mokslai ir dalinai pomėgis sportui.
Atgal į viršų Go down
Heather Palvin
Parašyti pranešimai : 4698
Claim : Lily Collins
Pas mus nuo : 2014-04-06
Heather Palvin
If you can't get rid of the skeleton in your closet, you'd best teach it to dance.

staliukai viduje - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai viduje   staliukai viduje - Page 2 Icon_minitimeSk. 07 05, 2015 11:11 pm

- Tikiuos nepasijusi nejaukiai. - šyptelėjo. Paimusi stikliuką puse jo pripyle degtinės, o į čierkutę supylė degtinę. Nustumė stiklinę jam ir pasidare taip pat sau. - į sveikatą. - stipriai suspaudė lūpas. Delnu uždengė stiklinės viršų ir trinktelėjusi į stalo paviršių greitai išgėrė. Šiek tiek nusipurtė, nes skonis buvo tikrai ne koks. Bet ji tikrai norėjo pamiršti tai, jog papasakojo Theo apie save. - dar norėsi? - kilstelėjo antakį, jau pildama sau antrą roundą.
Atgal į viršų Go down
Theo Raeken
Parašyti pranešimai : 2191
Claim : Cody Christian
Pas mus nuo : 2011-04-17
Theo Raeken


staliukai viduje - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai viduje   staliukai viduje - Page 2 Icon_minitimeSk. 07 05, 2015 11:14 pm

Išgėres vieną taip pat kaip mergina ir tada vos pasipurto,-Galbūt man bus gana, nes manęs ryt laukia rimta diena iš pat ryto, ir šeip nelabai gerai laikausi išgėres, tad manau nebegersiu,-lėtai pasakė ir vos pasižiūrėjo į ją,-Tikiuos nebus tau pikta, kad pabūsiu neišgėres šiandien per daug,-lėtai pasakė ir atsigėrė vandens. Theo ne iš tų kurie gertu, nes tuomet sunku susivaldyti savo vilką.
Atgal į viršų Go down
Heather Palvin
Parašyti pranešimai : 4698
Claim : Lily Collins
Pas mus nuo : 2014-04-06
Heather Palvin
If you can't get rid of the skeleton in your closet, you'd best teach it to dance.

staliukai viduje - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai viduje   staliukai viduje - Page 2 Icon_minitimeSk. 07 05, 2015 11:44 pm

- neversiu. - linkteli galvele. Žinoma tai nebuvo pati geriausė mintis thei mintis palikti šia mergina gerti viena. Ji tikrai nepakinks tuščio butelio už kurį sumokės iš savų pinigų, dėl kurių arė. Hetera lb greitai išgėrė dvi stiklines. Bet aišku nuo jų alkoholio kiekis nellabai pakito, tad merginai reikėjo skubintis. Visgi darėsi vėlu, o iki merginos užmieščio namo yra kelio. Labai greitai išgėrė dar dvi stiklines. Po jų galva truputi pradėjo suktis, bet turbūt tai buvo nuo lb greito gerimo.
Atgal į viršų Go down
Theo Raeken
Parašyti pranešimai : 2191
Claim : Cody Christian
Pas mus nuo : 2011-04-17
Theo Raeken


staliukai viduje - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai viduje   staliukai viduje - Page 2 Icon_minitimeSk. 07 05, 2015 11:49 pm

Vaikinas tiesiog sedėjo ir stebėjo jos gėrima,-Manau vėliau,teks tave parvesti namo, reikės palydėti?-lėtai paklausė, kol matė, kad mergina tikrai yra dar su šviesiom akim, nors alkoholis greitai turbūt užtamsins. Tad turbūt teks jam padėti jai nebegert. Tad vos pasitvarkė prie kojų esančia savo kuprinę.
Atgal į viršų Go down
Heather Palvin
Parašyti pranešimai : 4698
Claim : Lily Collins
Pas mus nuo : 2014-04-06
Heather Palvin
If you can't get rid of the skeleton in your closet, you'd best teach it to dance.

staliukai viduje - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai viduje   staliukai viduje - Page 2 Icon_minitimeSk. 07 05, 2015 11:59 pm

- mhm. Nemanau, pareisiu. - nusišypso patvirtindama jog jai nereikės jo pagalbos. - kojas turiu. - kilstelėjo antakius į viršų kol pildė stiklinę. - nesijaudink. - linkteli ir išgėrė dar vieną stiklinę po kurios merginai sukuteno gerklę ir prasidėjo kosulys. Jis skambėjo su juoku, turbūt Heterai tai pasirodė juokinga. Nors kaži ar tą kūną ši mergina be valdė. Ji žinojo kad daug nepakelia bet nusprendė nepasiduodi. Lėtai pildė stikliuką, žinoma prapildama pro šalį.
Atgal į viršų Go down
Theo Raeken
Parašyti pranešimai : 2191
Claim : Cody Christian
Pas mus nuo : 2011-04-17
Theo Raeken


staliukai viduje - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai viduje   staliukai viduje - Page 2 Icon_minitimePir. 07 06, 2015 12:31 am

Theo tiesiog stebėjo ją ir kai ėmė mergina taip pilti pro šoną, vaikinas tiesiog sulaikė jos rankas ir netgi butelį ištraukė iš jos rankučių,-Manau jau užteks tau gerti, nes jau matosi, esi girta,-paprašė padavėjos sąskaitos ir tada atsistojo prie merginos. Vaikinas sumokėjo už viską šiandien ir tada vos padavė likusį buteli padavėjai ir tada atsisuko į Heather kuri, jau matėsi gerai buvo išgėrus. Visgi akys buvo tuščios tokios, tad jo paties pareiga, nuvesti ją namo. Bet matyt, bus geriau jeigu nusives ją pas save, tad ją apkabino rankutėmis ir taip pakėlė nuo kedės. Paėmė abiejų daiktus ir tada ją išvedė,na laikė tvirtai, visgi buvo vilkolakis, tad mergina neturėtu šansu pabėgti.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content


staliukai viduje - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai viduje   staliukai viduje - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
staliukai viduje
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» staliukai
» Staliukai
» staliukai lauke
» Staliukai lauke

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Kavinė-