...think about something Winston Churchill once said:
“If you're going through hell, keep going.“

 

Share
 

 †trali vali.†

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Isaac Lahey
Parašyti pranešimai : 11305
Claim : Daniel Sharman
Pas mus nuo : 2011-03-28
Isaac Lahey
The difference between you and me is that when you wake up, your nightmare ends.

†trali vali.† Empty
RašytiTemos pavadinimas: †trali vali.†   †trali vali.† Icon_minitimeAntr. 04 15, 2014 3:09 pm

†trali vali.† 205s044


Gerda, 15.
Apie mane: Du pagrindiniai faktai viršuje . 
Gimtadienį švenčiu gegužės 30-ąją dieną. Pas mus draugų ratelį yra tokia tradicija Gerdos gimtadienis - nebereik į mokyklą. So neivienas nuo mano gimtadienio į ją neinam ^^ Esu iš tų žmonių kurie nežmoniškai kiekvienais metais laukia savo gimtadienio, nes turiu pačius fainiausius draugus ne tik šalia savęs kiekvieną dieną, bet ir internetinėje erdvėje. *cough* youtube *cough*. Būtent BM dėka atradau kuo norėčiau būti gyvenime, juokinga, right? :) Čia kažkada buvo prisireginus tokia panelė, kuri kūrė video o aš pamačius užsimaniau padaryti tapatį. Pusantrų metų sėkmingai tęsiu naują atrastą hobį kurį dievinų. Taigi ateitį planuoju sieti su režisūrą. Video kūrimas tam man duoda labai didelį pliusą! Esu nusižiūrėjus jau kelis universitetus į kuriuos labai norėčiau pakliūti, beeeet kaikurių mokytojų dėka tikriausiai susišiksiu vidurkį ir nieko nebus. Šiaip nemėgstu užsisedėt prie vieno dalyko... lankiau begalę burelių (dailės, šokių(mažiausiai 5 skirtingus), chorą, pianino pamokas) tačiau viską mečiau nes atsibodo ir man tai nebepatiko. Tėvams baisiai nepatiko kai mečiau viską ir pasakiau, kad kursiu video, bet dabar jie nuomonę pakeitė. Mamai labai patinka kiekvienas video kurį įkeliu, ji visuomet mane palaiko ir skatina kurti toliau. :)) Kalbant apie mano charakterį... hmm.. jis gana keistas. Aš iš vieno žodžio nusistatau man asmuo patinka ar ne. Strange, right? Prieš kelis metus turėjau tokį žiaurų įvyki, kurio dėka nebeprisileidžiu taip lengvai žmonių. Nepaisant to, žmonės kurie su manim bendraują sako, kad išklausant kitus esu tobulas žmogus ir dauguma mano patarimų yra vertingi. Šiaip pati savo nei išvaizdos, nei charakterio, absoliučiai nieko apie save nepernešu ir išvis nemėgstu save bandyt apibūdint ir nesuprantu kokio velnio aš čia šitą aprašymą rašau,lolz. 
ai jo aš tą čiolė kairėj.
šiaip aprašymo jau kelis metus nekūriau, so yolo :D

mane rasit čionais(reik kitų linkų? turiu beveik viską, tik paprašykit):


https://www.youtube.com/user/xXPrimadonnaGirlXx
http://xdeadbite.tumblr.com/
kadangi esu serialų maniakė tai viską ką žiūriu ir kas man patinka rasit čia: http://xdeadbite.tumblr.com/fandomslist
skype:: xdeadbite


Paskutinį kartą redagavo ELENA GILBERT, Št. 04 19, 2014 11:32 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Heather Palvin
Parašyti pranešimai : 4698
Claim : Lily Collins
Pas mus nuo : 2014-04-06
Heather Palvin
If you can't get rid of the skeleton in your closet, you'd best teach it to dance.

†trali vali.† Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: †trali vali.†   †trali vali.† Icon_minitimeAntr. 04 15, 2014 3:22 pm

pizėėėė tu graži <3
Žiauriai fainas aprašymas, dar taip nebuvo, kad skaitydama nepadaryčiau pertraukos, tiesiai šviesiai taip viską :3 ir su tais būreliais man tas pats...pz dar iki dabar niekas nelimpa man :DDD cacytė, kad pagaliau atradai tą kabliuką. Myl:**** sėkmės tau toliau su tbls darbais :3
Atgal į viršų Go down
Isaac Lahey
Parašyti pranešimai : 11305
Claim : Daniel Sharman
Pas mus nuo : 2011-03-28
Isaac Lahey
The difference between you and me is that when you wake up, your nightmare ends.

†trali vali.† Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: †trali vali.†   †trali vali.† Icon_minitimeAntr. 04 15, 2014 3:28 pm

pizėėėė kaki meluoji, hhhhh

man atrodo, kad aprašymas gavos grynas šūdo malimas :DDDD pff, nu tikėkimes greit rasi kažką kas lips arba būsi nusivylus namų šeimininkė,lolz :D

ačiū labai ! :) <3
Atgal į viršų Go down
Tracy Stewart
Parašyti pranešimai : 3171
Pas mus nuo : 2014-04-13
Tracy Stewart


†trali vali.† Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: †trali vali.†   †trali vali.† Icon_minitimeAntr. 04 15, 2014 5:53 pm

Omg, labai faina persona esi. Reiktų mums daugiau pabendrauti ;*
Atgal į viršų Go down
Isaac Lahey
Parašyti pranešimai : 11305
Claim : Daniel Sharman
Pas mus nuo : 2011-03-28
Isaac Lahey
The difference between you and me is that when you wake up, your nightmare ends.

†trali vali.† Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: †trali vali.†   †trali vali.† Icon_minitimeAntr. 04 15, 2014 5:56 pm

am dėkui :D būtinai ! :)
Atgal į viršų Go down
Sponsored content


†trali vali.† Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: †trali vali.†   †trali vali.† Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
†trali vali.†
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: aprašymai-