...think about something Winston Churchill once said:
“If you're going through hell, keep going.“

 

Share
 

 I'm a GIRL

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Tracy Stewart
Parašyti pranešimai : 3171
Pas mus nuo : 2014-04-13
Tracy Stewart


I'm a GIRL Empty
RašytiTemos pavadinimas: I'm a GIRL   I'm a GIRL Icon_minitimePir. 04 14, 2014 11:12 am

I'm a GIRL I82_editute
EDITA
I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best. -Marilyn Monroe

Sveiki :) Tai va, kaip ir pastebėjote, esu Edita.  Man dabar bus tik 14, bet tiek jau to. Džiaugiuosi kolei esu jauna ir pati sau faina. Esu labai laimingas žmogus. Ai va, groju fortepijonu ir prie to paties dar piešiu. Esu draugiškas žmogus, mėgstu pajuokauti, tačiau labai nekenčiu tokių žmonių, kurie visada vaidina esantys viršesnis, nors iš to pačio molio drėbti yra. Žinau, kad nesu ten koks grožio įsikūnijimas, tačiau tokia jau esu, ir tuo esu patenkinta. Turiu kiek jaunesnę, tačiau taip pat, kaip ir aš labai gerą sesutę. Turbūt, nors gal ir ne, bet jeigu ir nepastebėjote, esu gan greitai prisirišantis žmogus prie kitų. Labai labai nemėgstų dviveidžių ir melagių, kaip sakoma "Akyse šilkas, o už akių vilkas".  Pati mėgstu visokius iššūkius ir kažką panašaus. Mano charakterį ne kiekvienas supranta, nes esu tokia išskirtinė.  Patinka mėnesienos prieblanda. Muziką renkuosi pagal savo nuotaiką, trankią, lėtą ar šiaip kokią nors. Dabar mane šioje nuotraukoje matote tik rudaplaukę, tačiau, gal ir nesimato, esu dažyta. Buvau nusidažiusi raudonai ir grynai blondiniškai. Tačiau, kai visa tai nebe patiko, persidažiau vėl į rudus plaukus, tik kiek kitokiu atspalviu nei seniau. Labai daug žmonių man sako, jog per mažai šypsausi, nors, net nežinau. Forumuose atsiradau dar būdama apie 10 metų, ir nuo tada ant jų užsikabliavau. Ne vieną, turėjau ir savo, kurie gan ilgai buvo pragyvavę. 
Tai va, jeigu kas nors domina, lauksiu gerų žodžių, jei kas domina, klauskit ;*
Atgal į viršų Go down
Isaac Lahey
Parašyti pranešimai : 11305
Claim : Daniel Sharman
Pas mus nuo : 2011-03-28
Isaac Lahey
The difference between you and me is that when you wake up, your nightmare ends.

I'm a GIRL Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I'm a GIRL   I'm a GIRL Icon_minitimePir. 04 14, 2014 11:17 am

Oooo Edita, gražus vardas! Mano pradinių klasių mokytoja irgi tokio vardo savininkė buvo :D Turbūt visos Editos vienodai draugiškos ir sklindančios džiaugsmu yra :DDD

Gal gali parodyt piešinius? Baisiai jau sudimono ;o

Neturi nuotraukų su raudonais/blondiniškais plaukais? ;?
Atgal į viršų Go down
Tracy Stewart
Parašyti pranešimai : 3171
Pas mus nuo : 2014-04-13
Tracy Stewart


I'm a GIRL Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I'm a GIRL   I'm a GIRL Icon_minitimePir. 04 14, 2014 11:20 am

Su raudonais nebeturiu, tačiau su blondiniškais turiu dar :p
Hmm, parodysiu kiek vėliau, po kokios savaitės, nes dabar baiginėju diplominį darbą, ir kai jau įsirėminsiu būtinai parodysiu. ;3
Atgal į viršų Go down
Isaac Lahey
Parašyti pranešimai : 11305
Claim : Daniel Sharman
Pas mus nuo : 2011-03-28
Isaac Lahey
The difference between you and me is that when you wake up, your nightmare ends.

I'm a GIRL Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I'm a GIRL   I'm a GIRL Icon_minitimePir. 04 14, 2014 11:21 am

okkk! :)
Atgal į viršų Go down
Tracy Stewart
Parašyti pranešimai : 3171
Pas mus nuo : 2014-04-13
Tracy Stewart


I'm a GIRL Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I'm a GIRL   I'm a GIRL Icon_minitimePir. 04 14, 2014 11:26 am

Va blondė aš
Blondynka (click):
Atgal į viršų Go down
Isaac Lahey
Parašyti pranešimai : 11305
Claim : Daniel Sharman
Pas mus nuo : 2011-03-28
Isaac Lahey
The difference between you and me is that when you wake up, your nightmare ends.

I'm a GIRL Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I'm a GIRL   I'm a GIRL Icon_minitimePir. 04 14, 2014 11:29 am

blemba tu man kažkur matyta o.o
Atgal į viršų Go down
Tracy Stewart
Parašyti pranešimai : 3171
Pas mus nuo : 2014-04-13
Tracy Stewart


I'm a GIRL Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I'm a GIRL   I'm a GIRL Icon_minitimePir. 04 14, 2014 11:29 am

Kur? ;o
Atgal į viršų Go down
Isaac Lahey
Parašyti pranešimai : 11305
Claim : Daniel Sharman
Pas mus nuo : 2011-03-28
Isaac Lahey
The difference between you and me is that when you wake up, your nightmare ends.

I'm a GIRL Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I'm a GIRL   I'm a GIRL Icon_minitimePir. 04 14, 2014 11:29 am

nežinau ._.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias

I'm a GIRL Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I'm a GIRL   I'm a GIRL Icon_minitimePir. 04 14, 2014 11:29 am

į mano grupioke labai panaši
Atgal į viršų Go down
Tracy Stewart
Parašyti pranešimai : 3171
Pas mus nuo : 2014-04-13
Tracy Stewart


I'm a GIRL Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I'm a GIRL   I'm a GIRL Icon_minitimePir. 04 14, 2014 11:30 am

Ele, nu prisimink ;3
Jer, fainyzz
Atgal į viršų Go down
Samantha Sanchez
Parašyti pranešimai : 1806
Pas mus nuo : 2011-06-27
Samantha Sanchez


I'm a GIRL Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I'm a GIRL   I'm a GIRL Icon_minitimePir. 04 14, 2014 11:39 am

ou jū bjūtifulz. ;**
Atgal į viršų Go down
Tracy Stewart
Parašyti pranešimai : 3171
Pas mus nuo : 2014-04-13
Tracy Stewart


I'm a GIRL Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I'm a GIRL   I'm a GIRL Icon_minitimePir. 04 14, 2014 11:41 am

ačiūū saulut ;3**
Atgal į viršų Go down
Hayden Romero
Parašyti pranešimai : 2512
Claim : Olivia Holt
Pas mus nuo : 2011-04-18
Hayden Romero


I'm a GIRL Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I'm a GIRL   I'm a GIRL Icon_minitimePir. 04 14, 2014 7:59 pm

Ištiesų labai gražus vardas ir pati sipmatiška :}* tikrai... nepasakyčiau ,kad tau bus 14 :} sakyčiau 16-17 m :}}
Atgal į viršų Go down
Tracy Stewart
Parašyti pranešimai : 3171
Pas mus nuo : 2014-04-13
Tracy Stewart


I'm a GIRL Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I'm a GIRL   I'm a GIRL Icon_minitimePir. 04 14, 2014 8:00 pm

Ūlala, ačiū už gerą žodį ;*
Atgal į viršų Go down
Tracy Stewart
Parašyti pranešimai : 3171
Pas mus nuo : 2014-04-13
Tracy Stewart


I'm a GIRL Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I'm a GIRL   I'm a GIRL Icon_minitimeŠt. 04 19, 2014 1:01 pm

Ai nu va, pati sau faina ir man kas ;p
I'm a GIRL I99_edita
I'm a GIRL I99_rodyklė
DAR GALIU PARODYT VIENĄ NUOTRAUKĄ IŠ RENGINIO, KURĮ PATI VEDŽIAU, BET AR ATSIRAS NORINČIŲ? ;p
Atgal į viršų Go down
Erica Reyes
Parašyti pranešimai : 1882
Pas mus nuo : 2011-07-18
Erica Reyes


I'm a GIRL Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I'm a GIRL   I'm a GIRL Icon_minitimeŠt. 04 19, 2014 1:02 pm

atsiras :D
Atgal į viršų Go down
Tracy Stewart
Parašyti pranešimai : 3171
Pas mus nuo : 2014-04-13
Tracy Stewart


I'm a GIRL Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I'm a GIRL   I'm a GIRL Icon_minitimeŠt. 04 19, 2014 1:08 pm

Nu va, vienas atsirado, tai galiu pasirodyti :D


Paskutinį kartą redagavo BONNIE BENNETT, Št. 04 19, 2014 3:10 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Erica Reyes
Parašyti pranešimai : 1882
Pas mus nuo : 2011-07-18
Erica Reyes


I'm a GIRL Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I'm a GIRL   I'm a GIRL Icon_minitimeŠt. 04 19, 2014 1:20 pm

Ooo, bravismo!!
Atgal į viršų Go down
Sponsored content


I'm a GIRL Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I'm a GIRL   I'm a GIRL Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
I'm a GIRL
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: aprašymai-