...think about something Winston Churchill once said:
“If you're going through hell, keep going.“

 

Share
 

 kreizi person.

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Heather Palvin
Parašyti pranešimai : 4698
Claim : Lily Collins
Pas mus nuo : 2014-04-06
Heather Palvin
If you can't get rid of the skeleton in your closet, you'd best teach it to dance.

kreizi person. Empty
RašytiTemos pavadinimas: kreizi person.   kreizi person. Icon_minitimeKv. 04 17, 2014 11:56 pm

kreizi person. 1maA7
Heyy draugai ir nedraugai! 
Kaip jau supratot esu iš Suvalkijos lygumų, dideliausio kaimo Marijampolės. Esu Deima, man 16.
Realiai nesuvokiu tokio dalyko ką reiškia aprašyti save ir papasakoti apie save, nu bet yolo bandau.
Gyvenu nenuobodžiai, kadangi esu veiklus žmogus, mėgstu įtraukt į draugų ratą žmones kurių mąstymas nėra siauras, todėl su jais bendraudama jaučiuosi savimi, kadangi pati mėgstu daug kalbėt ir nusikalbėt, bet tai neesmė kadangi daugeliui patinka mano išrėžtos mintys, idėjos ir t.t. 
Hmmm charakteris, ką galiu pasakyt su manim lengva susibendraut, drįsčiau pasisakyt, kad esu draugiška asmenybė, mėgstu dalykus kurių nemėgsta kiti, esu žiauriai užsispyrus, vaikiška, naivi -.-
Mokykloj man nifigą nesiseka, nors su mokytojais sutariu gan gerai, mėgstu padiskutuot, įsitraukt į pokalbius apie psichologine problemas. Tačiau, kad ir kaip bebūtų velniškai stengiuosi! Kadangi žadu studijuoti psichologiją, telkiuosi ties tais dalykais kurie bus reikalingi, net biologiją mokintis normaliai pradėjau :DDD esu gera anglistė, mėgstu su mokytoja angliškai pasikeikt kaip sakant aš FUCK ji Shut the fuck up... ir yo, mes mėgstam taip abi :DDD klasiokai sako, kad ji man už pasakojimus kelia pažymį, velnio...nieko ji man nekelia jai tiesiog malonu klausyt kaip aš nusišneku :DDDD dar ir pasijuokiam abi iš manęs, mh... :DDD
Pomėgiai. Tai mėgstu daug, bet darau mažai, pavizdžiui mėgstu grot gitara, bet velniškai apsileidau, mėgstu šoks, bet kažkodėl einu į sporto klubą... Renku žurnalus, nežinau kas per šūdas mano galvoje, bet nusipirkus naują žurnalą pralinksmėjo, dažnai juos skaitau :D (y)
Taaaai vat, manau pasireiškiau ir išsireiškiau pakankamai, bet vis dėl to jei kils klausimų rėžkit drąsiai! 
aaaaai, o čia aššš
Spoiler:
Atgal į viršų Go down
Isaac Lahey
Parašyti pranešimai : 11305
Claim : Daniel Sharman
Pas mus nuo : 2011-03-28
Isaac Lahey
The difference between you and me is that when you wake up, your nightmare ends.

kreizi person. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: kreizi person.   kreizi person. Icon_minitimePen. 04 18, 2014 12:02 am

pirmą eilutę perskaičius iškarta tavo Dana panda galvoj :D
Heeeh maže tokia šilta asmenybė esi, kad ne tas žodis ^^
O fotkė kokio meilumooo asdfgjh; <333
Atgal į viršų Go down
Heather Palvin
Parašyti pranešimai : 4698
Claim : Lily Collins
Pas mus nuo : 2014-04-06
Heather Palvin
If you can't get rid of the skeleton in your closet, you'd best teach it to dance.

kreizi person. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: kreizi person.   kreizi person. Icon_minitimePen. 04 18, 2014 12:08 am

myl ją. icona :3
Awwww, branguce ;*** dėkoju <3
Ačiūūūūū <333333333333
Atgal į viršų Go down
Hayden Romero
Parašyti pranešimai : 2512
Claim : Olivia Holt
Pas mus nuo : 2011-04-18
Hayden Romero


kreizi person. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: kreizi person.   kreizi person. Icon_minitimePen. 04 18, 2014 10:20 am

jėėė iš marės :}}} kokioje mokykloje mokaisi ?:}
Atgal į viršų Go down
avatar
Parašyti pranešimai : 1274
Pas mus nuo : 2011-05-03
Pasiimk#3


kreizi person. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: kreizi person.   kreizi person. Icon_minitimePen. 04 18, 2014 10:44 am

OOoo, aš netoli Marės!
Atgal į viršų Go down
Heather Palvin
Parašyti pranešimai : 4698
Claim : Lily Collins
Pas mus nuo : 2014-04-06
Heather Palvin
If you can't get rid of the skeleton in your closet, you'd best teach it to dance.

kreizi person. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: kreizi person.   kreizi person. Icon_minitimePen. 04 18, 2014 12:02 pm

Rygiškė! :3
ooooo vaikuci, dayummmm :3333
Atgal į viršų Go down
Hayden Romero
Parašyti pranešimai : 2512
Claim : Olivia Holt
Pas mus nuo : 2011-04-18
Hayden Romero


kreizi person. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: kreizi person.   kreizi person. Icon_minitimePen. 04 18, 2014 6:34 pm

o čia ketvirta ar kokia ?
Atgal į viršų Go down
Heather Palvin
Parašyti pranešimai : 4698
Claim : Lily Collins
Pas mus nuo : 2014-04-06
Heather Palvin
If you can't get rid of the skeleton in your closet, you'd best teach it to dance.

kreizi person. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: kreizi person.   kreizi person. Icon_minitimePen. 04 18, 2014 6:58 pm

ketvirtukė prie kareivynių, o rygiškės nee prie centro :DD
Atgal į viršų Go down
Hayden Romero
Parašyti pranešimai : 2512
Claim : Olivia Holt
Pas mus nuo : 2011-04-18
Hayden Romero


kreizi person. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: kreizi person.   kreizi person. Icon_minitimePen. 04 18, 2014 8:44 pm

pz maišaus aš jas visas :}}}  klausiau bo mano močiutė moko ketvirtukėje :}
Atgal į viršų Go down
Heather Palvin
Parašyti pranešimai : 4698
Claim : Lily Collins
Pas mus nuo : 2014-04-06
Heather Palvin
If you can't get rid of the skeleton in your closet, you'd best teach it to dance.

kreizi person. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: kreizi person.   kreizi person. Icon_minitimePen. 04 18, 2014 9:05 pm

oho o.o ką tavo močiutė dėsto? turiu pažįstamų pasiklausinėsiu nuomonės :DDD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content


kreizi person. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: kreizi person.   kreizi person. Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
kreizi person.
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: aprašymai-