...think about something Winston Churchill once said:
“If you're going through hell, keep going.“

 

Share
 

 Suoliukai

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Isaac Lahey
Parašyti pranešimai : 11305
Claim : Daniel Sharman
Pas mus nuo : 2011-03-28
Isaac Lahey
The difference between you and me is that when you wake up, your nightmare ends.

Suoliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Suoliukai   Suoliukai Icon_minitimeTr. 07 01, 2015 2:40 pm

...
Atgal į viršų Go down
Isaac Lahey
Parašyti pranešimai : 11305
Claim : Daniel Sharman
Pas mus nuo : 2011-03-28
Isaac Lahey
The difference between you and me is that when you wake up, your nightmare ends.

Suoliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Suoliukai Icon_minitimeKv. 07 02, 2015 1:40 pm

Pagaliau vaikinas grįžo į miestą, kuri gali vadinti tikraisiais namais. Izaokui išvykti iš BH buvo tikrai sunkus sprendimas, bet dėl tam tikrų dalykų, gyvenimas jam nedavė kito pasirinkimo, tačiau vienaip ar kitaip vaikinas nusprendė grįžti ir pasilikti, tik vienas klausimas buvo užstrigęs jo galvoja "kur jam gyventi?", pinigų neturi, namo irgi, tėvas miręs. Turbūt vėl teks prašytis pas kažkokius draugus apsigyventi. Vaikinas pasidėjo savo kuprinę su daiktais ant suoliuko ir susikišęs rankas į kišenes gyliai atsiduso, galvojo ką jam toliau daryti.
Atgal į viršų Go down
Malia Tate
Parašyti pranešimai : 627
Claim : Shelley Hennig
Pas mus nuo : 2015-07-02
Malia Tate
I aint saying you're beautiful, but your dad must have been really high to fuck an angel

Suoliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Suoliukai Icon_minitimeKv. 07 02, 2015 1:53 pm

Malia, kaip jau ir ne paslaptis, bet mėgo karts nuo karto išsėlint kur nors viena. Šį kartą mergina pasirinko parką kuris dabar buvo visai ramus. Braukdama kojom per asfaltą Malia apie kažką intensyviai bemąstydama sunėrė rankas už nugaros ir nuleidusi galvą taip praslankiojo kelias minutes. Merginos mintys susidėjo iš daugybės temų, apmąstydama vieną ji peršokdavo prie kitos temos. Tačiau visas toks minčių ląkstymas išblaškė merginą, tad nežymiai pakėlusi galvą ją papurtė. Sutapimas ar ne, bet pakėlusi galvą ji išvydo žmogelį, kurį ji tikrai pažinojo, nes jo kvapas vienas iš tų specifinių, tad jai net neprireikė ilgai mąstyti. Greitu žingsniu patraukusi link vaikino Malia klestelėjo šalia, bet dėl kažkokių priežasčių, net nepasisveikinusi spoksojo į jį.
Atgal į viršų Go down
Isaac Lahey
Parašyti pranešimai : 11305
Claim : Daniel Sharman
Pas mus nuo : 2011-03-28
Isaac Lahey
The difference between you and me is that when you wake up, your nightmare ends.

Suoliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Suoliukai Icon_minitimeKv. 07 02, 2015 2:00 pm

Vaikinas greitai užuodė merginos kvapą, turbūt todėl jog jis tikrai nebuvo žmogaus. Atsisukęs į ją nusišypsojo:
- Tik pažiūrėkit kas gi čia. - šyptelėjo ir nužiūrėjo mergina nuo galvos iki kojų. - ir ką gi veiki čia viena, Malia? - vaikinas iš karto atpažino, jog tai jo draugė Malia, kurios ieškojo miške su Skotu ir Stailsu, kai ji buvo kojotė. Po to kai ji atvirto į žmogų, jie visai gerai pradėjo sutarti, tačiau Izaokui išvykus, jų ryšiai nutrūko. - koks jausmas vaikščioti ant dviejų kojų? - šmaikščiai paklausė.
Atgal į viršų Go down
Malia Tate
Parašyti pranešimai : 627
Claim : Shelley Hennig
Pas mus nuo : 2015-07-02
Malia Tate
I aint saying you're beautiful, but your dad must have been really high to fuck an angel

Suoliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Suoliukai Icon_minitimeKv. 07 02, 2015 2:08 pm

Brunetės šypsena užsirietė iki ausų, nes visgi šitas čielaviekas buvo gan ilgam dingęs iš beacon hillso, tad nenuostabu kodėl ji taip kvailai reaguoja,- Greičiau pažiūrėkit kas gi vis dėl to teikėsi sugrįžt,-mergina traukdama Aizeką per dantį tik nusišypsojo,-Ne čia ne klausimas, o ką tu čia veiki, va čia tai klausimas,-taip ganėtinai užtikrintai linktelėjo galvą įdėmiai tyrinėdama draugo veidą. - Žinok toks pat kaip ir prieš metus, nelabai keičiasi mano jausmai kojom,-linktelėjo galvą lyg užtvirtindama ką pasakė.
Atgal į viršų Go down
Isaac Lahey
Parašyti pranešimai : 11305
Claim : Daniel Sharman
Pas mus nuo : 2011-03-28
Isaac Lahey
The difference between you and me is that when you wake up, your nightmare ends.

Suoliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Suoliukai Icon_minitimeKv. 07 02, 2015 2:20 pm

- Ilgai iš šitos vietos dingti negalima, Beacon Hills'as visada priverčia grįžti. - apsižvalgė aplinkui. Šiame mieste vaikino gyvenimas ir pasikeitė, tad taip lengvai jo paleisti negali. - o dabar tiesiog ieškau kur apsistoti. - nusišypsojo. -  kadangi turiu problemų su tuo.. - sukando dantis ir nuleido akis į žemę. Apsigyventi kažkur vaikinui tikrai būtų neprošal, bet kad nei vienas iš tų pas kuriuos gyveno jam nekelia. - nei su Dereku, nei su Skotu ne įšeina susisiekti, tad dabar esu paliktas čia, kaip laukinis šuo. - nusijuokia.
Atgal į viršų Go down
Malia Tate
Parašyti pranešimai : 627
Claim : Shelley Hennig
Pas mus nuo : 2015-07-02
Malia Tate
I aint saying you're beautiful, but your dad must have been really high to fuck an angel

Suoliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Suoliukai Icon_minitimeKv. 07 02, 2015 2:32 pm

Išklausiusi jo trumpą kalbą apie grįžimą Malia sunėrė rankas,- Čia tai tiesa,-linktelėjo,- kol kojotė buvau ir tai prie beacon hillso slampinėjau,-gūžtelėjo pečius ir išnerdama rankas pasirėmė į suoliuką, kiek pasisukdama vaikino pusėn,-o tai tu nesinervuok,- mergina patapšnojo jam per pety,-gi dar yra Stailsas,-nusišypsojo patraukdama ranką nuo jo peties. Malia dar nelabai suprato kaip jų santykiai veikia jų gaujoj, bet, kad jau čia visi draugiški tai mergina buvo nusiteikusi išsiūlyti visus kuriuos pažįsta.
Atgal į viršų Go down
Isaac Lahey
Parašyti pranešimai : 11305
Claim : Daniel Sharman
Pas mus nuo : 2011-03-28
Isaac Lahey
The difference between you and me is that when you wake up, your nightmare ends.

Suoliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Suoliukai Icon_minitimeKv. 07 02, 2015 2:49 pm

- Man regis mane Stailsas greičiau išmestu pro priekines duris, nei priimtu pas save. - nusijuokė. Aizeko ir Stailso ryšiai, nebuvo labai artimi, be to vaikinas visados juto neapykanta iš Stailso pusės. Tad nežinia ar ji rizikuos kreiptis pas jį pagalban. - žiūrėsim, kaip bus. Jeigu ką, visados suoliukai naktį tušti šypteli.
Atgal į viršų Go down
Malia Tate
Parašyti pranešimai : 627
Claim : Shelley Hennig
Pas mus nuo : 2015-07-02
Malia Tate
I aint saying you're beautiful, but your dad must have been really high to fuck an angel

Suoliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Suoliukai Icon_minitimeKv. 07 02, 2015 2:58 pm

Malia žiūrėdama į vaikiną rimtai kiek sutriko, ta prasme ji nelabai suprato, kodėl stailsas turėtų jį išmest, nu tipo jie visi, kaip ir kokia gauja kuri vienas kitam visada pagelbės,-O tai, dabar biški susipainiojau,-pasidarė sutrikusiu žvilgsniu,-jūs su Stailsu nesutariat ar kaip?-Maliai kažkodėl labai parūpo šis faktas. Dėl nesuprantamos priežasties ji dar šnibždėdama jo paklausė.-Nors žinai ką? Nesvarbu, aš priimsiu, neužimk suoliukų gal kitiem jų labiau reikės,-mergina taip ryžtingai išrėžė.
Atgal į viršų Go down
Isaac Lahey
Parašyti pranešimai : 11305
Claim : Daniel Sharman
Pas mus nuo : 2011-03-28
Isaac Lahey
The difference between you and me is that when you wake up, your nightmare ends.

Suoliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Suoliukai Icon_minitimeKv. 07 02, 2015 3:11 pm

- Mes turime savo priežasčių. - šiek tiek akis primerkė nusišypsodamas. Išgirdęs Malijos pasiūlymą, Aizekas akis tik išsprogdino. - tu rimtai? Ir nebijai su manim gyventi po vienu stogu? - kilstelėjo antakį. Vaikinui gali bet kas šauti į galvą, kažką pridirbti ar šiaip kažką for fun nuveikti. - o Stailsas tau neužpavydės? - nors jis tiksliai nežinojo ar jie kartu, bet buvo verta paklausti.
Atgal į viršų Go down
Malia Tate
Parašyti pranešimai : 627
Claim : Shelley Hennig
Pas mus nuo : 2015-07-02
Malia Tate
I aint saying you're beautiful, but your dad must have been really high to fuck an angel

Suoliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Suoliukai Icon_minitimeKv. 07 02, 2015 3:17 pm

Išgirdus tą tokią kaip banalią frazę Malią tiesiog pavartė akis, nes iš dalies gal ir visai buvo keista, kad jie nesutaria, nors čia su jais visko gali būt.-Ar tau reik primint, kad jei pradėsi išsidirbinėt man nebus sunku tau sulaižyt kojas,-mergina pasisuko į jį su pigdžiugiška šypsena veide. Na ji ir pati nemenkai jėgos turi, tad problemos ji nemato priimt žmogelį. -Stailsas?- krizendama pakratė galvą,- ne, jam nėra dėl ko,-suraukusi nosį papurtė galvą.
Atgal į viršų Go down
Isaac Lahey
Parašyti pranešimai : 11305
Claim : Daniel Sharman
Pas mus nuo : 2011-03-28
Isaac Lahey
The difference between you and me is that when you wake up, your nightmare ends.

Suoliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Suoliukai Icon_minitimeKv. 07 02, 2015 4:59 pm

Vaikinas nusijuokia iš Malijos grasinimo:
- Gerai gerai būsiu ramus. - pakėlė šiek tiek ranką, lyg prisiekdamas, bet Aizek buvo įsitikinęs, kad galėtų įveikti šią merginą. - na jeigu visi nieko prieš, tai su mielu noru apsigyvenčiau su tavimi. - išsišiepia. - tikiuosi valgyt skaniai darai. - jau kas ko, bet šis vaikinas pavalgyt tai tikrai mėgėjas yra.
Atgal į viršų Go down
Malia Tate
Parašyti pranešimai : 627
Claim : Shelley Hennig
Pas mus nuo : 2015-07-02
Malia Tate
I aint saying you're beautiful, but your dad must have been really high to fuck an angel

Suoliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Suoliukai Icon_minitimeKv. 07 02, 2015 5:27 pm

Nežymiai patrynusi rankas viena į kitą Maliai nusišypsojo, nes vis dėlto pasiekė savo, su keletu grasinimų.- O dar sakai, kad bijosiu,- iš to pasitenkinimo net nosis pas pačią užsirietė.- Nu va, dabar nereikės su kokia valkata peštis dėl vietos po suolu ar ant jo, koks skirtumas,-nežymiai nužiūrėjusi suoliuką ant kurio dabar sėdėjo Malia linktelėjo galvą ir išgirdusi sekantį klausimą kiek sutriko,-Aš galiu pagaut elnią arba užsakyt maisto,viskas ką gausi gyvendamas su manim,-išrėžus susikėlė kojas ant suoliuko.
Atgal į viršų Go down
Isaac Lahey
Parašyti pranešimai : 11305
Claim : Daniel Sharman
Pas mus nuo : 2011-03-28
Isaac Lahey
The difference between you and me is that when you wake up, your nightmare ends.

Suoliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Suoliukai Icon_minitimeKv. 07 02, 2015 5:34 pm

- Ramus. - dar karteli kilstelėjo ranką. - jeigu tai valkatai būčiau parodžius tikrąjį savo veidelį, esu beveik įsitikinęs, kad būčiau gavęs ta suoliuką labai greitai. - išsišiepia. Niekas juk nenorėtų grumtis su vilkolakiu dėl suoliuko. - na matai, ne aš aštuonis metus pralaksčiau po mišką kojotės pavidalus.. Tad manau man užteks ir picos. - suraukia lūpas tiesia linija. Nėra vaikinas pratęs valgyti elnią ar dar kokį žvėrį iš miškų, tegul Malija viena tenkinasi tokiu maistu.
Atgal į viršų Go down
Malia Tate
Parašyti pranešimai : 627
Claim : Shelley Hennig
Pas mus nuo : 2015-07-02
Malia Tate
I aint saying you're beautiful, but your dad must have been really high to fuck an angel

Suoliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Suoliukai Icon_minitimeKv. 07 02, 2015 5:42 pm

Merginukė kiek susiraukė,-bet sakau tu čia suktais keliais nori gaut suoliuko vietą,-pagrūmojo pirštu, nors turbūt jo vietoj būtų darius tą patį.-hey! kad aštuonis metus praleidau miškuose dar nereiškia, kad nenusimanau apie delikatesus,- sunėrė rankas ties krūtine, nors pati dabar nelabai elnio norėtų,- aš spėju, kad mes arba sudeginsim namus arba užveisim elnių bandą,-tik pagalvojus apie visa tai mergina sukando apatinę lūpą, nes visgi neramu, kad iš namo gali likt tik griuvėsiai arba ferma.
Atgal į viršų Go down
Isaac Lahey
Parašyti pranešimai : 11305
Claim : Daniel Sharman
Pas mus nuo : 2011-03-28
Isaac Lahey
The difference between you and me is that when you wake up, your nightmare ends.

Suoliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Suoliukai Icon_minitimeKv. 07 02, 2015 5:46 pm

- hey, nesisuksi negyvensi. - užmojo rankas į šalis ir nusijuokė. - taip, Malija, aš tavim nuoširdžiai tikiu. - sukandęs dantis laikė juoką, kuris troško išsprūsti, kartai smagu iš šios merginos "pasilazdavoti" taip sakant, bet vaikinas tik draugiškai. - manau tokių ekstremalių įvykių neįvyks. - išsišiepia. - ką kaimynai pagalvos? - kilsteli antakį. - tai kada keliausim pas tave? - sunėrė rankas ant krūtinės. Vaikinui buvo įdomu kokia būdą paskirs jam miegot.
Atgal į viršų Go down
Malia Tate
Parašyti pranešimai : 627
Claim : Shelley Hennig
Pas mus nuo : 2015-07-02
Malia Tate
I aint saying you're beautiful, but your dad must have been really high to fuck an angel

Suoliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Suoliukai Icon_minitimeKv. 07 02, 2015 6:00 pm

-tiesa, nesiginčinsiu, bet tipo, kaip liaudis sako, būkim biedni, bet teisingi,-Malia per tuos metelius kuriuos dabar praleidžia, kaip žmogus, prisišaudė frazių.- Tai tikėk netikėjęs, bet paragautum tai iš kojų iškristum,- moteriškė rimtu tonu, linksėdama galva išbėrė,- Pagalvos, kad mes griaunam namus?-nežymiai klausiančiu veidu smotrina į Aizeką.-O po to jeigu ką, tai okupuosim suoliuką, tu po juo aš ant jo,-linktelėjo,-o kada pas mane, kad ir dabar galim,-sukrizeno moterėlė velnias žino ko.
Atgal į viršų Go down
Isaac Lahey
Parašyti pranešimai : 11305
Claim : Daniel Sharman
Pas mus nuo : 2011-03-28
Isaac Lahey
The difference between you and me is that when you wake up, your nightmare ends.

Suoliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Suoliukai Icon_minitimeKv. 07 02, 2015 6:06 pm

- Geriau būsiu neteisingas, nes biednu tikrai nenoriu būti. - pasukinėja galvą į abi puses - na jeigu tau pavyks mane sužavėt savo maistu.. - pagalvoja. - galėsiu duot kokius matematikos namų darbus nusirašyt. - rimtai palinksi. Su tokiom derybom Aizekas tikrai toli nenueis, bet yra kaip yra, ką siūlo, ta reikia imti. - joo, o tada policija iškvies ir prasidės kvaili klausimai, ačiūū nee. - suprunkštė žvelgdamas į priešinga pusę. - jeigu dėl suoliuko reiks dar su tavimi pyktis.. Baigsis blogai. - atsidūsta šyptelėdamas.
Atgal į viršų Go down
Malia Tate
Parašyti pranešimai : 627
Claim : Shelley Hennig
Pas mus nuo : 2015-07-02
Malia Tate
I aint saying you're beautiful, but your dad must have been really high to fuck an angel

Suoliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Suoliukai Icon_minitimeKv. 07 02, 2015 6:15 pm

-Aš nežinau, net ką pasakyt tau vyruti,-caksėdama liežuviu ir primerkdama akis pasukiojo galvą kelis kart, bet taip demonstratyviai lyg ir tokį nusivylimą ar kažką panašaus demonstruodama.- tai tada man atrodo, jog neteks man gaut namų darbų nusirašyt,-nusijuokė, bet taip garsu, kaip kiaunė kokia dar patrūkčiojo,- jeigu tu čia bandai šelmiško kažką įpainiot, tai baik, nes nu nežinau, kaip tau čia pasakyt, bet tu ne mano skonio bičas, nu gražus ir panašiai, bet dar pabūnam draugais,-linktelėjo galvą taip lyg atrodytų, jog ji galia lyg ir klausiamai išsireiškė.-Tai aš vistiek laimėsiu, nes tu man nusileistum, žinau aš tave,-taip pigdžiugiškai nusijuokė.
Atgal į viršų Go down
Isaac Lahey
Parašyti pranešimai : 11305
Claim : Daniel Sharman
Pas mus nuo : 2011-03-28
Isaac Lahey
The difference between you and me is that when you wake up, your nightmare ends.

Suoliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Suoliukai Icon_minitimeKv. 07 02, 2015 6:20 pm

- Tada galėsi vėl sukti galvą ar nereiks kartoti ta pačia klasę mokykloje. - išsišiepia. Jau akivaizdžiai pradėjo tyčiotis iš šios merginos, bet nuo to tik smagiau. - nieko šelmiško nebandau įpainiot, patikėk manimi. - nusijuokia. - tu man tik draugė, savo draugių nematau, kaip kažkokių merginų su kuriomis norėčiau kažką daugiau veikti negu dalintis suoliuku. - rimtai linkteli. - tau pasisekė jog gimei mergina. Tik dėl to gautum tą prakeikta suoliuką. - suprunkštė.
Atgal į viršų Go down
Malia Tate
Parašyti pranešimai : 627
Claim : Shelley Hennig
Pas mus nuo : 2015-07-02
Malia Tate
I aint saying you're beautiful, but your dad must have been really high to fuck an angel

Suoliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Suoliukai Icon_minitimeKv. 07 02, 2015 6:28 pm

-tai ne, aš nesu beviltiška, galėsiu sriubos užplikyt iš pakelio, po to dar makaronu užplikyt galima,- taaip lyg ir besiderėdama dalinasi savo galimybėm.-Aij nu gerai, neimk į galvą gi juokauju,-kūmštelėjo anam tai lengvai į pety,-o tai tipo dabar tu valgytum ir nepasidalintum, ot, matai kaip,-suraukus nosį tik linktelėjo keliskart. -Sakiau, kad žinau tave,-sukrizeno prisidengus ranka.
Atgal į viršų Go down
Isaac Lahey
Parašyti pranešimai : 11305
Claim : Daniel Sharman
Pas mus nuo : 2011-03-28
Isaac Lahey
The difference between you and me is that when you wake up, your nightmare ends.

Suoliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Suoliukai Icon_minitimeKv. 07 02, 2015 6:33 pm

- Makaronais visą gyvenimą neprasimaitinsi. - nusijuokia. Gavusi smūgi petyn pasižiūrėjo į merginą pyktu veidu. - aš neimu į galvą. Bet nenorėk, kad už tą smūgį atgal duočiau. - primerkė akis. Žinoma jis juokavo, neskriaustu savo kreize draugelkos. - kai kurie dalykai yra tiesiog tokie.. - bando paaiškinti. - kad net neįmanoma jais dalintis, supranti? - kilstelėjo antakį. - ir maistas yra vienas iš jų. - rimtu veidu linktelėjo. - per geras aš tau draugas, per daug leidžiu.
Atgal į viršų Go down
Malia Tate
Parašyti pranešimai : 627
Claim : Shelley Hennig
Pas mus nuo : 2015-07-02
Malia Tate
I aint saying you're beautiful, but your dad must have been really high to fuck an angel

Suoliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Suoliukai Icon_minitimeKv. 07 02, 2015 6:54 pm

-Bet tai kame bitės, tipo visą gyvenimą tu pas mane gyvensi,-kie nustebsiu, gal ir persigandusiu veidu taip žvilgtelėjo į jį, nes kažkaip būtų keista gyvent visą gyvenimą su kambarioku.- Davai nemyžk čia, nei skaudėjo nei ką,-dar kartą stuktelėjo į ta patį pety, bet dabar jau stipriau.- Nu tai logiška,-pavarčius akis taip kreivai dėbtelėjo į jį,-Jei būtum per geras, tai gamint mokėtum.
Atgal į viršų Go down
Isaac Lahey
Parašyti pranešimai : 11305
Claim : Daniel Sharman
Pas mus nuo : 2011-03-28
Isaac Lahey
The difference between you and me is that when you wake up, your nightmare ends.

Suoliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Suoliukai Icon_minitimeKv. 07 02, 2015 7:52 pm

- Ne, tik trumpam. Kol Dereka rasiu. Tada jam tą patį sakysiu, kad tik trumpam. - nuramino ją ir pakilnojo pečius. Tik Derekas grįš, Aizekas pirmu startu išlėks iš Malijos ir netrukdys jai. - ėė, davai baik trankytis. - susiraukęs trinktelėjo jai vos vos. - moters darbas yra gaminti, vyro darbas yra sėdėti ant sofos ir spoksoti į televizorių. - šiek tiek pasilenkęs link jos pasakė, tokiu ramiu tonu.
Atgal į viršų Go down
Malia Tate
Parašyti pranešimai : 627
Claim : Shelley Hennig
Pas mus nuo : 2015-07-02
Malia Tate
I aint saying you're beautiful, but your dad must have been really high to fuck an angel

Suoliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Suoliukai Icon_minitimeKv. 07 02, 2015 8:01 pm

-Bet jeigu pasiplausi kai pradės mano namas griūt, tai mušiu, skaudžiai,-tokiu rimtu ir gan stipriu tonu išrėžė vaikinui grasinimą, nors turbūt tas namas atlaikys dar ir ne vieno vilkolakio pasibuvimą ar apsilankymą.-nemekiank tu čia, būk vyras atlaikyk smūgį,-sukrizeno lyg kokių velnio lašų prisirijus.-jo, kurgi ne, nenustebsiu jei greitu metu prie keptuvės kokis rymosi ir paskutines bulves šyldysi,-palinksėjo taip lyg nuspėdama, kad čia taip bus.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content


Suoliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Suoliukai Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Suoliukai
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» suoliukai
» Suoliukai
» Suoliukai #2

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Parkas-