...think about something Winston Churchill once said:
“If you're going through hell, keep going.“

 

Share
 

 Svetainė

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Tracy Stewart
Parašyti pranešimai : 3171
Pas mus nuo : 2014-04-13
Tracy Stewart


Svetainė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 2 Icon_minitimeAntr. 04 15, 2014 6:45 pm

-O aš tau pažadu, kad aš paieškosiu. Bet ar tu to tikrai nori, ar tau to reikia?-dar pasiteiravo baiginėdama stiklinę savo vandens, kurio įsipylė po butelio baigimo. Meiliai nusišypsojusi, ji jau mintyse galvojo, kurias knygas reiks perversti, kad rasti Rebekai ta burtą, nes toks tikrai yra. Užkišusi plaukų sruogelę už ausies, ji kilstelėjo petukus žvelgdama į draugę. Pati irgi įsipylusi tos paćios degtinės, užsivertė nieko nelaukdama.
Atgal į viršų Go down
Samantha Sanchez
Parašyti pranešimai : 1806
Pas mus nuo : 2011-06-27
Samantha Sanchez


Svetainė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 2 Icon_minitimeAntr. 04 15, 2014 7:06 pm

- Bet aš noriu dabar, - Rebekos charakteris buvo toks, dabar ir tik dabar. Galbūt keistą balso toną nulėmė ir "nekalti" gėrimai. Visiškai šaltą kavą mergina paėmė labai flegmatiškai. - Uoj kokias karštutė, - Bekos veidas persimainė į mažos, nekaltos mergytės. Prieš gurkštelėdama, stipriai papūtė į kavutę ir tik tada vos su liežuviu prilietė. - Tai einam? - nusišypsojo.
Atgal į viršų Go down
Tracy Stewart
Parašyti pranešimai : 3171
Pas mus nuo : 2014-04-13
Tracy Stewart


Svetainė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 2 Icon_minitimeAntr. 04 15, 2014 7:14 pm

-Bet aš tau sakau, kad viskas taip greit nepasidarys, pirmiausia aš turiu susirasti tą tikslų burtą raganių knygoje, o tik tada jį atlikti. Bet naktį, ne dieną, o naktį. Tai yra svarbiausia,-pasakė kiek šyptelėdama ir įsipildama dar degtinės, nes ji šiandien  buvo geriama net ne stikliukais, o tiesiog buteliais. Kokios merginos abi karštos buvo, ir dar prie to paties, pačios sau fainos ir be galo linksmos. Kadangi Bonė jau buvo savo kavą išgėrusi, tai ramiai pażiūrėjo į Rebeką ir atsisėsdama susikėlė koją ant kojos. Kiek kažko nesupratusi, ji šyptelėjo.
-Kur?-pasiteiravo, nes ji turbūt kažką užmiršo.
Atgal į viršų Go down
Samantha Sanchez
Parašyti pranešimai : 1806
Pas mus nuo : 2011-06-27
Samantha Sanchez


Svetainė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 2 Icon_minitimeAntr. 04 15, 2014 11:55 pm

Mergina pažvelgė pro langą. Buvo tamsu. Kiek jos čia užsibuvo?
- Jau naktis, - nusijuokė. - O nėra kokio burtažodžio tarkim kažkokiam nelemtam burtui surasti? - paskubino merginą. Rebeka vis dar gėrė savo atšąlusią kavą. - Kaip kur? Atlikti burto, - suprunkštė panelytė.
Atgal į viršų Go down
Tracy Stewart
Parašyti pranešimai : 3171
Pas mus nuo : 2014-04-13
Tracy Stewart


Svetainė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 2 Icon_minitimeAntr. 04 15, 2014 11:58 pm

-Na tamsu, tai tamsu. Bet knygos čia neturiu, tad dabar nieko negaliu pasakyti. Juk neskubėk gyventi,-pasakė linktelėdama. Nusišypsojusi mergina žvelgė Rebekai į akis ir paskui į jos plaukus. -Šiandien mes jo neatliksime. Tiesiog nėra tam salygų,-tarstelėjo prikandusi lūpą.
Atgal į viršų Go down
Samantha Sanchez
Parašyti pranešimai : 1806
Pas mus nuo : 2011-06-27
Samantha Sanchez


Svetainė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 2 Icon_minitimeTr. 04 16, 2014 12:08 am

- Aha, tamsu, -šyptelėjo ir nušlepseno iki sofos ir į ją įgriuvo. - Tada rytoj, aš pamiegosiu, tu paieškosi ir apsirenk,  negalima taip būti. Sušalsi, - vos aiškiai išbambė Beka. Kažkodėl ją užėmė stiprus miego noras.
Atgal į viršų Go down
Tracy Stewart
Parašyti pranešimai : 3171
Pas mus nuo : 2014-04-13
Tracy Stewart


Svetainė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 2 Icon_minitimeTr. 04 16, 2014 12:14 am

-Man patinka taip būti. Reiktu eit išsiburti kokį stulpą ir striptizą pasišokti sau, juk aš faina,-pasakė kiek palinkčiojusi ir atsisędusi ant staliukomsu gerimais užsivertė visą degtinės butelį sau. -Tu tada pamiegok, aš pasiraitysiu čia truputuką, nedaug tik,-kilstelėjo antakius.
Atgal į viršų Go down
Samantha Sanchez
Parašyti pranešimai : 1806
Pas mus nuo : 2011-06-27
Samantha Sanchez


Svetainė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 2 Icon_minitimeKv. 04 17, 2014 12:36 pm

Tada Rebekutė staigiai pašoko nuo lovos, kurioje jau buvo įsiraigiusi kaip kokia lerva savo kokone.
- Pamiegosiu aš vėliau, - išsišiepė. - Davai kažką paveikiam? Be jokių ten striptizų, okei? - staigai savo galiomis pasinaudojusi atsirado prie muzikos grotuvo ir jį vėl paleido, o tada vėl savo nežmonišku greičiu atsidūrė prie spintelės ir pasiėmė butelį šampano ir greit jį atidarė. - Kelintas čia iš vis butelis? - nužiuro į stalą ir suprato, kad per daug vargintis skaičiuoti. - Ai, bet koks skirtumas.
Atgal į viršų Go down
Tracy Stewart
Parašyti pranešimai : 3171
Pas mus nuo : 2014-04-13
Tracy Stewart


Svetainė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 2 Icon_minitimeKv. 04 17, 2014 12:44 pm

-Tai kažkas jau baisiai miego nebenori, taip?,-nusišypsojo pażiūrėdama linksmai į Rebeką. Kilstelėjusi petukus nužvelgė spintele, kurioje buteliai mažėjo. Bet tai mažiausia bėda, bus proga nusipirkt naujų ir papildyti savo gėrimų spintelėjo rezervuara naujais. 
-Bet aš neapsirengsiu, nes taip patinku sau labiau,-pasakė stovėdama pusnuogė prie spintelės. Ištraukusi kaip Rebeka irgi dar viena butelį, atsidarė ir užsivertė. -Turi pasiūlymų veiklai?
Atgal į viršų Go down
Samantha Sanchez
Parašyti pranešimai : 1806
Pas mus nuo : 2011-06-27
Samantha Sanchez


Svetainė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 2 Icon_minitimeKv. 04 17, 2014 3:14 pm

- Kur tu čia norėsi? - nusijuokė ir padėjo butelį ant stalo. - Oi, ką iš vis čia su tavim veikiu. Tik nusigėriau ir net spalvų nebeatskiriu, ačiū, Bone, - įkvėpė oro ir paėmė dekoratyvinę pagalvėlę nuo sofos kuri nebeteko gražaus įvaizdžio nuo tada kai ji buvo atsigulusi. Tą mažą kvadratinę, minkštą pagalvę pamaigė rankose.
- Jaučiuos kaip lesbietė būdama kambarį su pusplike mergina, - sukrizeno viduje ir metė pagalvytę į Bon Bon. - Šikne, apsirenk tik greičiau, - jau norėjo eiti surinkti jos rūbus išsibarsčiusius po visą kambarį, bet tada išgirdo kažkokį knibždesį link durų, bet to nesureikšmino. Kokis paukštelis matyt atskiro pasitūsint pas mergytes. Tada pajuto pilve kažką gurgiant. - Man bloga, - susiraukė.
Atgal į viršų Go down
Tracy Stewart
Parašyti pranešimai : 3171
Pas mus nuo : 2014-04-13
Tracy Stewart


Svetainė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 2 Icon_minitimeKv. 04 17, 2014 3:26 pm

-Tu neįżeidinėk manęs. Aš gi labai seksuali esu, o tu nepavydėk man, kad turiu tokią gerą figūrą, ir šiaip, kad esu nuistabiai graži blondiniškai ruda mergina, tamsaus gymio,-sukikeno mergina žiūrėdama į Rebeką. Pasitampiusi savo apatinį trikotažą, atsistojusi nuėjo prie didžiulio veidrodžio ir nužiūrėji save.
-Tu norėjai pasakyti, kaip lesbietės? Juokauji, ir dar mane įżeidinėji,-kilstelėjusi pećius ji iśgirdo kažkokius barśkesius. Krūptelėjusi vietoje, sustingo prie veidrodžio. -Eik pažiūrėt kas ten, aš bijau,-tarstelėjo tyliau ir bandė įsiklausyti kas ten liepdama eiti Bekai pažiūtėt.
Atgal į viršų Go down
Samantha Sanchez
Parašyti pranešimai : 1806
Pas mus nuo : 2011-06-27
Samantha Sanchez


Svetainė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 2 Icon_minitimeKv. 04 17, 2014 3:30 pm

- Bijau pakštelio ar pelytės kokios? - nusišaipė. - Tai eik gal kas picą ne čia atvežė, o aš einu turbūt nusivemsiu, - pakilnojo petukus ir grakščiai nusisukusi nuėjo laiptų link iš savęs pašalinti maisto likučių, kuriuos lauk stumia alkoholis kurio ji šiandien pamaišė. Dar apie tokias šlykštynes pagalvojusi nusipurtė.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content


Svetainė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Svetainė
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» SVETAINĖ
» svetainė
» Svetaine
» svetainė
» Svetainė

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Bennett's-